SCHÄFER a SÝKORA: Obchodní zástupce

8 října 2018, 18:36

Společnost SCHÄFER a SÝKORA s.r.o., je dynamická a neustále se rozvíjející společnost, která působí na trhu v ČR 28 let a zároveň patří mezi TOP společnosti v oboru.
Předmětem činnosti je velkoobchod s náhradními díly pro nákladní, užitková a přípojná vozidla všech zahraničních značek. Nyní hledáme

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro prodej náhradních dílů
pro prodejní pobočku v Ostravě

HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI:
– Aktivní prodej mimo prodejní pobočku – v přiděleném regionu
– Prezentace nabízených produktů + odborné poradenství
– Zpracování cenových nabídek a poptávek
– Sběr informací
– Práce ve firemním systému
– Získávání nových zákazníků
– Budování vztahů se stávajícími zákazníky
– Identifikace + práce s tištěnými a elektronickými katalogy

POŽADUJEME:
– Loajálnost + vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
– Komunikační schopnosti
– Přátelské a otevřené chování
– Bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
– Flexibilitu
– Dobrá znalost práce na PC
– Úplné SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
– Praxe v oboru! Nutnost znalosti produktu v oblasti nákladních vozidel!
– Řidičský průkaz skupiny B – popřípadě jiný

NABÍZÍME:
– Perspektivní zaměstnání u stabilní, neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem
– Práce v kolektivu
– Možnost profesní seberealizace
– Možnost zvyšování si odborné kvalikace při zaměstnání
– Finanční ohodnocení a možnost profesního i platového růstu

KONTAKT:
– V případě Vašeho zájmu vyplňte personální dotazník, který naleznete na odkazu:
www.sasa.cz

Bližší informace Vám sdělí: Věra Dvořáková
Tel.: + 420 412 354 918
Mobil: + 420 724 070 133
E-mail: vera.dvorakova@sasa.cz