Firma Elit CZ hledá vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA REKLAMAČNÍHO ODDĚLENÍ – AUTODÍLY

13 května 2016, 0:00

SPECIALISTA REKLAMAČNÍHO ODDĚLENÍ – AUTODÍLY

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen společnosti Rhiag, která patří mezi největší distributory náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ TÝMU, KTERÝ INOVUJE REKLAMAČNÍ PROCESY?
CHCETE PRACOVAT PRO FIRMU, KTERÁ JE JEDNIČKOU NA TRHU?
CHCETE NÁM POMOCI BUDOVAT JEŠTĚ SILNĚJŠÍ TÝM REKLAMAČNÍCH TECHNIKŮ A DÍKY TOMU ZLEPŠOVAT SLUŽBY PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY?
NEBAVÍ VÁS SEDĚT NA JEDNOM MÍSTĚ A ZAJÍMÁ VÁS OBLAST AUTODÍLŮ?
PAK JE TATO POZICE PRÁVĚ PRO VÁS!

Váš profil:

  • Oblast sortimentu autodílů Vás baví a rozeznáte brzdový kotouč od spojky?
  • Máte již nějaké zkušenosti z obdobné pozice nebo Vás baví auta a autodíly natolik, že rychlé zaučení pro Vás bude hračka?
  • Technické myšlení, otevřená mysl, ochota tvrdě na sobě pracovat a věci neustále posouvat kupředu, ale to se dnes musí téměř všude 🙂
  • Samostatnost, loajalita a pozitivní přístup k práci – s úsměvem na tváři jde práce od ruky mnohem lépe
  • S počítačem jste kamarád, MS Office ovládáte na uživatelské úrovni – to je zkrátka základ
  • Zvládnout napsat email a aspoň trošku komunikovat v angličtině je dnes samozřejmostí
  • Máte oprávnění na vysokozdvižné vozíky? Výborně, i když to není podmínka, je to výhoda

Co budete mít na starosti?

  • Reklamace pro Vás budou alfa-omega, budete je přijímat, kontrolovat, zpracovávat a posuzovat
  • Budete úzce spolupracovat s hlavním reklamačním technikem. Ten je u nás dlouhá léta, a tak Vám bude jeho know-how velkou oporou
  • Budete identifikovat neodpovídající zboží
  • Dalším úkolem bude základní diagnostika závad (testování baterií), zasílání reklamací zpět na pobočky, zajištění zaslání reklamovaného zboží k zahraničním dodavatelům
  • Všímat si procesů, které děláme a podněcovat jejich zlepšení

Co Vás čeká?

  • Náročná, samostatná a odpovědná práce v prosperující a stabilní společnosti
  • Mladý tým zaměstnanců, kteří chtějí věci zlepšovat a posouvat kupředu nejen sebe, ale i naše prostředí reklamací
  • Příjemná neformální firemní kultura, žádný povinný dress-code 🙂
  • K tomu navíc zajímavé firemní benefity
  • Nástup možný ihned
  • Pracoviště: Praha 5 – Stodůlky

ŘÍKÁTE SI ANO?
ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

ZAŠLETE NÁM SVŮJ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA EMAIL: alzbeta.hlinkova@elit.cz  NEBO ODPOVĚZTE PŘES NAŠE KARIÉRNÍ STRÁNKY:  http://elit.jobs.cz/

V HLAVIČCE EMAILU VŽDY UVÁDĚJTE NÁZEV POZICE A LOKALITU POBOČKY, KDE SE O PRÁCI UCHÁZÍTE.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ELIT CZ, spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.