Scania na Volkswagen Prague Marathonu 2013

21 května 2013, 10:05

Dne 12.5.2013 proběhl v centru Prahy již tradiční Volkswagen Prague Marathon. Společnost Scania Czech Republic byla v tomto závodu zapojena nejen jako partner akce, ale i jako firma, která postavila na start nejvíce firemních štafet.

Společnost Scania poskytla organizátorům dva autobusy Scania Irizar PB o výkonu 420 a 480 k. Nejednalo se však o pouhé zapůjčení autobusů, ale i o zajištění přepravy organizátorů a účastníků závodů během pátečního odpoledne a celého víkendu. Přepravu v rámci Prahy zajišťovali zkušení školitelé řidičů Scania – Martin Valenta a Jiří Koller.

„Při závodě Volkswagen Maraton Praha jsme hostili početnou zahraniční delegaci velmi vážených hostů a pro jejich přepravu jsme použili luxusní autobusy od našeho partnera, společnosti Scania. Chtěli bychom vyjádřit poděkování, jelikož naši hosté byli s přepravou velmi spokojení, řidiči byli velmi milí  a přátelští a ochotní přizpůsobit se případným změnám v programu. Byla to velmi příjemná spolupráce a těšíme se na její pokračování v budoucnu.“ uvedli organizátoři Volkswagen Prague Marathonu 2013.

Scania se účastnila pražského maratonu nejen jako partner organizace závodu, ale i jako účastník štafetového závodu. Celkem postavila do štafetového běhu (10+10+10+12,195 km) 8 štafetových týmů. Nejlépe se v rámci Scanie umístil tým z dealerství Morava. Ve štafetovém běhu měla Scania ze všech společností největší účast.

Tisková zpráva Scania

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!