Vítězem soutěže servisních týmů – Scania Top Team 2013 – se stal servis v Paskově

18 března 2013, 22:26

Ve slovenském Senci se uskutečnilo československé finále soutěže servisních týmů Scania Top Team. Vítězem se stal tým ze Scania servisu Paskov.

První kolo se konalo na začátku února v servisech Scania a zúčastnilo se ho 24 soutěžních týmů (18 z ČR a 6 z SR). Soutěžní týmy skládaly test z 50 teoretických otázek z oblasti technických znalostí.

Do finále, které se konalo ve slovenském servisu Scania v Senci, postoupilo šest týmů. Soutěž probíhala na 6 stanovištích (test znalostí, oprava a údržba – bus, tahač, tahač s návěsem, měření a diagnostika a SRS). Nejlépe se nakonec umístily týmy z Paskova, Pardubic a Jihlavy. Českou republiku bude na podzim na evropském finále v Koblenzi reprezentovat tým z Paskova, který se umístil jako první. Slovensko bude reprezentovat servis Ličartovce.  

                                                                            

O soutěži Scania Top Team
Hlavní myšlenkou interní mezinárodní soutěže servisních týmů Scania Top Team je podpora a rozvoj personálu servisů Scania z řad mechaniků, mistrů a vedoucích servisů. Soutěž tak přispívá ke zvýšení profesionality a týmové práce. První ročník soutěže Scania Top Team se konal v roce 1989 ve Švédsku. Minulého ročníku v roce 2011 se účastnilo 6.000 soutěžících ze 46 zemí světa. V tomto roce se počet účastníků rozrostl na 8.000.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!