Servisy Scania postupně otevírají své brány i v neděli

4 června 2015, 10:10

U vyspělých značek v segmentu nákladních vozidel dosahují servisní služby obecně velmi vysokého standardu. Klienti proto stále více a více požadují nadstandardní služby, které jim přinášejí něco navíc, konkrétní přidanou hodnotu. A společnost Scania je známá tím, že své služby neustále zlepšuje a rozšiřuje.

Jedním z významných benefitů pro zákazníky Scanie, i když ne nejjednodušším z hlediska interní logistiky, je možnost opravy a údržby vozidla i v sobotu a v neděli. Jako první začaly se sedmidenním pracovním týdnem servisy dealerství Jižní Čechy a v průběhu roku 2014 se k nim přidala celá síť dealerství Praha a Severní Čechy. Od dubna letošního roku jsou pak pro zákazníky otevřeny o sobotách i nedělích brány brněnského servisu patřícího do dealerství Morava.

Díky pracovním víkendům servisů Scania mohou dopravci lépe plánovat pravidelné údržby a zároveň minimalizovat nežádoucí odstávky vozidla. V ideálním případě je možné servis provést přesně v době, kdy by vozidlo stálo a nevykonávalo žádnou činnost. Naopak v průběhu pracovního týdne může být plně k dispozici pro potřebné výkony.

Otevřené víkendy však ani v nejmenším neznamenají omezení pracovní doby od pondělí do pátku. I v této době jsou servisy otevřeny a připraveny řešit jak nenadálé události, tak plánované výkony. „Špičkové servisní služby, vysoce kvalitní náhradní díly a odborně vyškolený personál už jsou dnes standardem, který nelze považovat za nic výjimečného,“ uvedl Radek Liška, ředitel servisních služeb Scania CER (region zahrnující Českou republiku, Slovensko a Maďarsko). „Moc dobře si uvědomujeme, že jakýkoliv prostoj vozidla znamená nemalou finanční ztrátu pro jeho majitele, a proto se snažíme neustále tato zdržení minimalizovat. Pevně věřím, že si naši zákazníci najdou cestu do servisů Scania i o víkendech a že tímto způsobem alespoň částečně přispějeme k vyšší efektivitě jejich podnikání.“

Že se jedná o službu, která přináší zákazníkům spoustu výhod, potvrzuje Luboslav Ujčík ze společnosti Erneks Invest s.r.o. "Dopravní středisko společnosti ERNEKS INVEST s.r.o. využívá služeb jihlavského servisu Scania již sedmým rokem. S kvalitou oprav a s jednáním vedoucích pracovníků jsme spokojeni. V posledních měsících servis rozšířil svou provozní dobu i na soboty a neděle, což má pro dopravní činnost velký význam. Po pátečních dojezdech našich souprav můžeme během víkendu provést potřebnou údržbu a servis a v pondělí bez zdržení realizovat další přepravy zboží. Samozřejmě to přináší i dobrý ekonomický efekt, což je velmi cenné."

Tisková zpráva Scania Czech Republic s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!