ADIP – nová privátní značka MAX Parts

24 února 2015, 16:47

MAX Parts je nová značka vysoce kvalitních náhradních dílů a příslušenství na nákladní a užitková vozidla, vleky, návěsy a autobusy společnosti ADIP, spol. s r.o.

Tyto náhradní díly po všech stránkách splňují minimálně stejné požadavky jako originální díly. Jelikož jsou v drtivé většině případů montovány i na vozidla, která jsou již mnoho let v provozu, jsou nároky na kvalitu a odolnost náhradních dílů MAX Parts v mnoha ohledech vyšší. Kvalita těchto produktů je navíc podložena veškerou dostupnou certifikací a homologací, především pak konkrétní potřebou a zkušenostmi zákazníků. Veškeré náhradní díly MAX Parts jsou tak pod neustálou kontrolou technického oddělení.

Technologie výroby a interní systémy kontroly kvality zaručují, že díly MAX Parts jsou minimálně srovnatelné kvality jako originální díly, a jsou tedy plnohodnotnou náhradou, kterou je možno využít i při opravách vozidel v záruce.

Produkty značky MAX Parts jsou výsledkem mnohaleté spolupráce s předními světovými výrobci náhradních dílů a příslušenství a znalostí potřeb aftermarketových zákazníků, kteří dnes hledají ideální kombinaci mezi kvalitou, užitnou hodnotou a konečnou cenou.

Náhradní díly MAX Parts jsou dodávány na 95% typů komerčních vozidel na evropském trhu a každoročně se rozrůstají o desítky nových sortimentů a položek.

Díky tomu, že společnost ADIP, spol. s r.o. je v mnoha ohledech součástí vývoje a výroby
produktů MAX Parts, může zákazníkům na tyto vysoce kvalitní náhradní díly a příslušenství nabídnout i velmi příznivé ceny!

Více na www.max-parts.eu nebo na www.adip.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!