ADIP, spol. s r. o.

ADIP, spol. s r. o.

FIRMA NA ČESKÉM TRHU PŮSOBÍ JIŽ 30 LET. ZA TU DOBU JSME SI ZVLÁDLI VYTVOŘIT POVĚST SPOLEHLIVÉHO A STABILNÍHO DODAVATELE.

Společnost ADIP, spol. s r. o. je lídrem v distribuci náhradních dílů a příslušenství pro nákladní automobily, autobusy v České republice i na Slovensku. Více než 1 milion zalistovaných položek od více než 300 renomovaných dodavatelů, vlastní distribuční systém, zákaznický e-shop a systém technické podpory tvoří páteř systému dodávek náhradních dílů a příslušenství.

Z pohodlí Vašeho domova můžete také využít náš e-shop a nakupovat vše on-line. Můžeme Vám nabídnout náhradní díly a doplňkový sortiment od mnoha světoznámých dodavatelů. A abychom splnili všechna Vaše přání, neustále na tomto sortimentu pracujeme, rozšiřujeme jej a hledáme novinky v oblasti univerzálního sortimentu, autokosmetiky, provozních kapalin aj.

Máte-li zájem o nákup veškerého námi nabízeného sortimentu náhradních dílů a příslušenství na svůj vozový park, staňte se i Vy našimi obchodními partnery a kontaktujte telefonicky nebo osobně naši pobočku, která je Vám nejblíže.

V sedmi hlavních produktových řadách nabízíme zákazníkům náhradní díly a příslušenství pod vlastní privátní značkou MAX PARTS. Kvalita těchto produktů je podložena veškerou dostupnou certifikací a homologací a hlavně konkrétní potřebou našich zákazníků, vše navíc pod neustálou kontrolou našeho technického oddělení. Tato opatření a systémy kontroly kvality zaručují, že náhradní díly MAX PARTS jsou a vždy budou srovnatelné kvality jako originální díly.

ADIP je členem mezinárodní organizace TEMOT International, která sdružuje nejúspěšnější společnosti působící na aftermarketu náhradních dílů. Být součástí tohoto sdružení je velká prestiž, jsme jediní z České republiky a ze Slovenska. Zákazníkům můžeme díky tomuto členství nabídnout velké množství produktů prestižních značek, například BOSCH, VALEO, CONTINENTAL, MERITOR a mnoho dalších.

Tradice a kvalita bez kompromisů! To je hlavní heslo společnosti ADIP, kterým se řídí všichni naši zaměstnanci.

Články o společnosti:

ADIP: Piva za nákup oleje Liqui Moly

Nakupte u firmy ADIP  sudy oleje Liqui Moly 60 L a získejte 24 x 0,5 L piva Pilsner Urquell. Akce platí od 1. 4. do 31. 5. 2021.

ADIP: Dárkové poukazy za nákupy produktů MANN-FILTER

Nakupte u firmy ADIP filtry MANN-FILTER v hodnotě 1.200 Kč bez DPH a obdržíte dárkový pas SODEXO v hodnotě 50 Kč. Akce platí od 1. dubna do 31. května 2021.

ADIP: Dárkové poukazy za nákupy produktů Wix Filters

Za nákup filtrů WIX v hodnotě 1.200 Kč bez DPH u firmy ADIP obdržíte dárkový pass SODEXO v hodnotě 50 Kč. Akce platí od 1. 4. do 31. 5. 2021.

ADIP tipy duben 2021

Společnost ADIP připravila leták ADIP tipy pro měsíc duben 2021, ve kterém naleznete akční ceny a dárky k nákupu. Akce platí po celý duben.

ADIP: Tekutá pasta na ruce k nákupu olejů Liqui Moly

Firma ADIP přichystala akci, kdy k nákupu 5 l balení dostanete tekutou pastu na ruce jako dárek. Akce platí do 30. 4. 2021.

Více