ADIP, spol. s r. o.

ADIP, spol. s r. o.

Adresa:
Březnice 537
760 01 Zlín


adip.cz
+420 577 196 111

FIRMA NA ČESKÉM TRHU PŮSOBÍ JIŽ 30 LET. ZA TU DOBU JSME SI ZVLÁDLI VYTVOŘIT POVĚST SPOLEHLIVÉHO A STABILNÍHO DODAVATELE.

Společnost ADIP, spol. s r. o. je lídrem v distribuci náhradních dílů a příslušenství pro nákladní automobily, autobusy v České republice i na Slovensku. Více než 1 milion zalistovaných položek od více než 300 renomovaných dodavatelů, vlastní distribuční systém, zákaznický e-shop a systém technické podpory tvoří páteř systému dodávek náhradních dílů a příslušenství.

Z pohodlí Vašeho domova můžete také využít náš e-shop a nakupovat vše on-line. Můžeme Vám nabídnout náhradní díly a doplňkový sortiment od mnoha světoznámých dodavatelů. A abychom splnili všechna Vaše přání, neustále na tomto sortimentu pracujeme, rozšiřujeme jej a hledáme novinky v oblasti univerzálního sortimentu, autokosmetiky, provozních kapalin aj.

Máte-li zájem o nákup veškerého námi nabízeného sortimentu náhradních dílů a příslušenství na svůj vozový park, staňte se i Vy našimi obchodními partnery a kontaktujte telefonicky nebo osobně naši pobočku, která je Vám nejblíže.

V sedmi hlavních produktových řadách nabízíme zákazníkům náhradní díly a příslušenství pod vlastní privátní značkou MAX PARTS. Kvalita těchto produktů je podložena veškerou dostupnou certifikací a homologací a hlavně konkrétní potřebou našich zákazníků, vše navíc pod neustálou kontrolou našeho technického oddělení. Tato opatření a systémy kontroly kvality zaručují, že náhradní díly MAX PARTS jsou a vždy budou srovnatelné kvality jako originální díly.

ADIP je členem mezinárodní organizace TEMOT International, která sdružuje nejúspěšnější společnosti působící na aftermarketu náhradních dílů. Být součástí tohoto sdružení je velká prestiž, jsme jediní z České republiky a ze Slovenska. Zákazníkům můžeme díky tomuto členství nabídnout velké množství produktů prestižních značek, například BOSCH, VALEO, CONTINENTAL, MERITOR a mnoho dalších.

Tradice a kvalita bez kompromisů! To je hlavní heslo společnosti ADIP, kterým se řídí všichni naši zaměstnanci.

Články o společnosti:

ADIP: K nákupu motorového oleje modifikátor paliva TMD-200 Diesel jako dárek

Ke každému nákupu motorového oleje z nabídky ADIP o objemu alespoň 5 litrů získáte modifikátor paliva TMD-200 Diesel za 1 Kč. Akce platí do vydání zásob modifikátoru.

ADIP tipy březen 2023

Firma ADIP připravila březnové tipy, kde najdete například kameru do auta za nákup v sortimentu Hella, prošívanou bundu k odběrům spojek Valeo nebo také jarní akci.

ADIP tipy únor 2023

Firma ADIP představuje únorové vydání ADIP tipů, kde naleznete akční nabídky na různé značky. Akce platí v měsíci únor.

ADIP Brno se stěhuje na novou adresu

Pobočka ADIP Brno bude v pátek 20. ledna 2023 uzavřena z důvodů stěhování.

ADIP: Akční nabídka na produkty NRF

Nakupte u firmy ADIP do konce března vybraný sortiment značky NRF a získejte některou z odměn zdarma. Akce platí do 31. 3. 2023.

Více