ADIP, spol. s r. o.

ADIP, spol. s r. o.

FIRMA NA ČESKÉM TRHU PŮSOBÍ JIŽ 30 LET. ZA TU DOBU JSME SI ZVLÁDLI VYTVOŘIT POVĚST SPOLEHLIVÉHO A STABILNÍHO DODAVATELE.

Společnost ADIP, spol. s r. o. je lídrem v distribuci náhradních dílů a příslušenství pro nákladní automobily, autobusy v České republice i na Slovensku. Více než 1 milion zalistovaných položek od více než 300 renomovaných dodavatelů, vlastní distribuční systém, zákaznický e-shop a systém technické podpory tvoří páteř systému dodávek náhradních dílů a příslušenství.

Z pohodlí Vašeho domova můžete také využít náš e-shop a nakupovat vše on-line. Můžeme Vám nabídnout náhradní díly a doplňkový sortiment od mnoha světoznámých dodavatelů. A abychom splnili všechna Vaše přání, neustále na tomto sortimentu pracujeme, rozšiřujeme jej a hledáme novinky v oblasti univerzálního sortimentu, autokosmetiky, provozních kapalin aj.

Máte-li zájem o nákup veškerého námi nabízeného sortimentu náhradních dílů a příslušenství na svůj vozový park, staňte se i Vy našimi obchodními partnery a kontaktujte telefonicky nebo osobně naši pobočku, která je Vám nejblíže.

V sedmi hlavních produktových řadách nabízíme zákazníkům náhradní díly a příslušenství pod vlastní privátní značkou MAX PARTS. Kvalita těchto produktů je podložena veškerou dostupnou certifikací a homologací a hlavně konkrétní potřebou našich zákazníků, vše navíc pod neustálou kontrolou našeho technického oddělení. Tato opatření a systémy kontroly kvality zaručují, že náhradní díly MAX PARTS jsou a vždy budou srovnatelné kvality jako originální díly.

ADIP je členem mezinárodní organizace TEMOT International, která sdružuje nejúspěšnější společnosti působící na aftermarketu náhradních dílů. Být součástí tohoto sdružení je velká prestiž, jsme jediní z České republiky a ze Slovenska. Zákazníkům můžeme díky tomuto členství nabídnout velké množství produktů prestižních značek, například BOSCH, VALEO, CONTINENTAL, MERITOR a mnoho dalších.

Tradice a kvalita bez kompromisů! To je hlavní heslo společnosti ADIP, kterým se řídí všichni naši zaměstnanci.

Články o společnosti:

ADIP: Aktivní čisticí pěna za nákupy motorových olejů Liqui Moly

Nakupte u firmy ADIP motorové oleje značky Liqui Moly a získejte aktivní čisticí pěnu. Akce platí od 1. 6. do 31. 7. 2024.

ADIP: Rychločistič 60 l od Liqui Moly s dárkem

Nakupte u firmy ADIP rychločistič 60 l od Liqui Moly a získejte dárek. Akce platí od 20. 5. do 31. 8. 2024.

ADIP: Akce na produkty Highway Automotive

Nakupte u firmy ADIP produkty značky Highway Automotive a získejte jako odměnu hrnek. Akce platí od 20. 5. 2024 do vyprodání zásob.

ADIP: Připravte své auto na léto

Firma ADIP připravila akční ceny na produkty, které pomohou vaše vozidlo připravit na léto. Akce platí od 19. 4. do 19. 5. 2024.

ADIP: Připravte své auto na léto

Firma ADIP připravila akční nabídku, která platí od 19. 4. do 19. 5. 2024.

Více