EUROPART se v České republice stal autorizovaným distributorem produktů Koni

25 června 2013, 9:23

Společnosti EUROPART a Koni posilují vzájemnou spolupráci ve střední Evropě.

Tlumiče pérování KONI patří mezi nejkvalitnější značku prodávanou na trhu. Jsou známy svou výjimečnou spolehlivostí a propůjčují vozům vynikající stabilitu a komfort řízení. Výjimkou nejsou ani situace, kdy tlumiče vydrží i více než milion kilometrů.
    – Nižší náklady na kilometr
    – Omezení rizika pohybu a poškození nákladu
    – Prodloužení životnosti vozů i přívěsů díky menší námaze pneumatik a jiných součástí zavěšení

Tlumiče pro nákladní vozy, traktory a stavební stroje
Společnost KONI nabízí tlumiče typu 88, 90 a 92, které propůjčí nákladním vozům, zemědělským a stavebním strojům dokonalou ovladatelnost a skvělé jízdní vlastnosti. Tlumiče KONI se osvědčí v jakýchkoliv podmínkách – vyrazit s nimi můžete do tropů i na severní pól.

Tlumiče pro přívěsy a návěsy
Tlumiče řady 90 a 91 nabízené společností KONI patří mezi nejodolnější tlumiče pro přívěsy a návěsy na trhu. Kromě intenzivní smluvní dodavatelské činnosti pro výrobce SAF či Arvin Meritor disponuje společnost KONI také kompletní nabídkou příslušenství pro jiné značky. Tlumiče řady 91 lze navíc namontovat i do vodorovné polohy. Značka KONI tak jednoznačně vévodí trhu tlumičů pro přívěsy.

Tlumiče pro městské i dálkové autobusy
Nejdůležitějšími oblastmi při posuzování autobusů jsou pohodlí a bezpečí. Tlumiče KONI těmto požadavkům díky své výjimečné charakteristice, kvalitě a spolehlivosti dokonale vyhovují. Ve svých dálkových i městských autobusech používají tlumiče KONI renomované společnosti – například Van Hool, TansBus International, Volvo nebo Irizar. V katalogu příslušenství KONI naleznete kromě toho také tlumiče pro většinu autobusů dalších značek.

Tlumiče pro lehká užitková vozidla, dodávkové a plošinové vozidla
Lehká užitková vozidla, dodávkové a malé plošinové vozy se těší čím dál tím větší oblibě. I pro tento typ vozidel nabízí společnost KONI pestrou paletu tlumičů pérování. Odpovídající řešení si v katalogu KONI, který obsahuje vše od kompletní vzpěry McPherson až po malé typy 80 a 82, najde každý.

Na internetových stránkách www.koni.com můžete vyhledávat v katalogu tlumičů KONI podle originálního čísla (OE).

EUROPART: „Těší nás, že jako autorizovaný distributor budeme moci svým zákazníkům nabídnout také špičkové tlumiče značky Koni".

Máte nějaké dotazy týkající se výrobků Koni? Obraťte se na nejbližší pobočku EUROPART.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!