ADIP: Novinka v sortimentu – výfukové systémy HOBI

19 března 2015, 10:48

Turecký dodavatel HOBI EGZOZ YEDEK PARCA SAN ve TIC je výrobcem dílů výfukových systémů pro nákladní vozidla a autobusy. Své výrobky dodává jak do prvovýroby, tak i na aftermarketový trh.

Společnost HOBI byla založena ve spolupráci se společností DINEX v roce 1996 a to za účelem dodávek výfukových systémů pro nákladní vozidla a autobusy německých značek vyrábějících se v Turecku. Toto spojení bylo v roce 2000 ukončeno a společnost HOBI se od té doby vyvýjí samostatně.

V současné době již patří mezi hlavní dodavatele výfukových systémů pro všechny turecké výrobce nákladních vozidel a až 60% své produkce exportuje do více než 50 zemí světa.

Ve svém sortimentu HOBI nabízí více než 1 000 dílů výfuků na nákladní automobily a autobusy v odpovídající OE kvalitě. Od roku 2005 je držitelem certifikace ISO 9001-2000 KASCERT a v současné době usiluje také o získání certifikace ISO/TS 16949.

Hlavním cílem při výrobě tlumičů výfuků je zkrátit proces svařování a dosáhnout tak delší životnosti výrobku. Ve vývoji a výrobě systémů DFP (filtr pevných částic) je dnes světovou jedničkou a ve svém sortimentu tak nabízí mnoho položek výfuků se systémem DFP pro vozidla splňující emisní normy EURO IV. EURO V a EURO VI.

Více na www.adip.cz

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!