BRANO – český výrobce a dodavatel tlumičů do prvovýroby

2 prosince 2014, 11:22

Brano je přední český výrobce a dodavatel dílů do automobilového průmyslu. Mezi jinými vyrábí tlumiče pérování pro autobusy, užitková vozidla a nápravy návěsů, které také dodává do prvovýroby – např. pro BPW, SAF, Weweler a Gigant.

Společnost Brano vznikla již před více než 150 lety – roku 1862, od roku 1999 působí jako Brano Group a.s. (vstupem Brano a.s. do akciové společnosti Ateso) a spadá pod něj několik dalších společností a pracovišť po téměř celém světě.

Brano Group je ryze českou společností, kde se nachází několik výrobních závodů a pracovišť, jejímž hlavním zaměřením je automobilový průmysl, je členem Sdružení automobilového průmyslu České republiky. Jako příklad vyráběných produktů můžeme mimo tlumičů pérování jmenovat regulační ventily, nezávislá topení, zámky, vzduchové houkačky, elektropříslušenství a mnoho dalších. Velký důraz je kladen na spokojenost zákazníka, kvalitu, vývoj nových výrobků a vlastní certifikáty norem TS 16 949 a ISO 14 001. Mezi hlavní zákazníky v segmentu LKW patří DAF, Scanie, Volvo, BPW, SAF aj., pro osobní automobily např. VW, Škoda, GM group, Daimler, BMW a mnoho dalších. Téměř 75% produkce tak jde na export pro zákazníky na celém světě.

Výroba tlumičů se datuje do roku 1953, od roku 1990 se vyrábějí tlumiče pérování pro nákladní a užitková vozidla a autobusy. Všechny tlumiče Brano, které vám nyní v Elitu nabízíme jsou shodné s výrobky pro originální vybavení, což je nejvyšší zárukou kvality – ve vynikajícím poměru k ceně. Plně tak zapadá do kompletní nabídky sortimentu tlumičů Elit Truck (Sachs, Al-ko, Brano), které naleznete v eCat.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!