Valeo Service, váš dodavatel brzdových systémů do „one stop shop“

5 července 2016, 8:11

Společnost Valeo je renomovaným dodavatelem brzdových systémů. Tento velmi konkurenční trh vyžaduje vysokou úroveň kvality, láká a udržuje zákazníky i v dlouhodobém horizontu. Brzdové destičky, kotouče, čelisti, bubny a sady: Komponenty společnosti Valeo splňují nebo překračují nejvyšší mezinárodní standardy, jako je například evropská norma ECE R90.

Reputace brzdových systémů společnosti Valeo, ve spojení s komplexním přístupem pokrývajícím veškeré potřeby dopravců (tahače, sklápěčky, návěsy, autobusy, lehká užitková vozidla), umožnila skupině Valeo a jejím klíčovým partnerům zaznamenat v posledních letech výrazné zvýšení prodeje.

Ambice společnosti Valeo Service: pomoci našim partnerům v růstu jejich podnikání tím, že poskytnou svým zákazníků řešení "one stop shop" (jediné prodejní místo). Produkty brzdových řad Valeo pokrývají až 98 % evropského vozového parku. Se společností Valeo mohou naši partneři oslovit všechny segmenty trhu a poskytovat svým zákazníkům co nejefektivnější dodávky, jako jsou například kompletní sady.

Dvě řady brzdových destiček spojují svá aktiva a pomáhají našim partnerům rozšířit své podnikání: Premium a OptiPACKTM. Obě řady jsou vyráběny v Evropě. 

V roce 2015 uvedla společnost Valeo Service na trh svůj nový sortiment brzdového obložení a od února 2016 nabízí Valeo speciální brzdové destičky pro lehká užitková vozidla (LCV).

S řadou Premium dokážete zásobovat každý segment
Řada Premium je speciálně vyvinuta pro nezávislý trh s náhradními díly při zaručené kvalitě pro prvovýbavu. Řada Premium zahrnuje pokrytí více než 95 % evropského vozového parku.

Řeší všechny trhy ve světě nákladních vozidel, včetně přívěsů (zejména hlavní aplikace vozidel BPW a SAF).

Řada Premium v několika slovech
   • Brzdové destičky: 84 objednacích čísel pro traktory, sklápěčky, dálkové autobusy
   • Brzdové kotouče: 72 objednacích čísel pro traktory, sklápěčky, dálkové autobusy

OptiPACKTM: Snadný prodej, skladování a montáž
Řada brzdových destiček OptiPACKTM byla vyvinuta a vyráběna od roku 2010. Poskytuje dobrý poměr kvality a ceny na trhu. Její vlastnosti přitahují zákazníky a vytvářejí značný objem prodeje:
   – Sady "All-in-one" (vše v jedné sadě) kombinují brzdové destičky, jejich příslušenství a indikátory opotřebení (bezstarostná údržba a naprostá bezpečnost pro profesionální opravu).
   – Bez kompromisů v oblasti kvality, dlouhodobé výkonnosti, komfortu a splnění nejpřísnějších evropských norem jako je R90 při současné nabídce snížené ceny oproti řadě Premium.

Řada OptiPACKTM v souhrnu
  • 66 objednacích čísel brzdových destiček/27 objednacích čísel indikátorů opotřebení
  • Pokrytí více než 95 % evropských nákladních automobilů s celkovou hmotností vyšší než 6 t a vozového parku městských a dálkových autobusů.
  • Opravárenští profesionálové důvěřují řadě OptiPACKTM "all-in one"

Brzdové destičky pro lehká užitková vozidla: pro profesionály
Vysoký počet kilometrů ujetý za rok ve spojení s vysokou frekvencí "stop and go" ve městě znamenají, že segment lehkých užitkových vozidel je mimořádně specifický.

Nový program brzdových destiček Valeo pro lehká užitková vozidla pro profesionální použití je na trhu od února 2016. Tato řada Valeo, přizpůsobená pro lehká užitková vozidla a nabízející dva vysoce kvalitní materiály třecího obložení, je přizpůsobena hmotnosti vozidel a jejich druhu použití.

Její přidané hodnoty jsou:
   • 2 materiály třecího obložení jsou specifické pro intenzivní jízdu ve městě
   • na 100 % vyrobeny v Evropské unii

Mezi 111 objednacími čísly je 81 objednacích čísel pro přední a zadní brzdové destičky:
   • 19 objednacích čísel předních brzdových destiček je určeno zejména pro intenzivní využití (profesionální dodavatelé, vysoká frekvence "stop & go")
   • 11 objednacích čísel pro jednotlivé senzory opotřebení

Nová řada zahrnuje pokrytí více než 95 % evropského parku lehkých užitkových vozidel od roku 2000:
   • 14 výrobců
   • 89 generací vozidel od malých až po velká (6 t) vozidla.
   • 765 aplikací (modely a motory)

Kompletní katalog byl zveřejněn v dubnu 2016 s vyhrazeným přístupem typu « Test & Adopt ». V katalogu jsou uvedeny rozměrové výkresy ve skutečné velikosti, protože koncoví zákazníci si většinou chtějí kontrolovat brzdové destičky v reálu. Zákazníci si mohou položit své destičky na výkres a zkontrolovat je z hlediska shody s číslem WVA. Kromě toho jsou zde uvedeny také brzdové kotouče Valeo, a tak je nabídka dílů Valeo pro lehká užitková vozidla komplexní.

Obložení
I když je dnes do nových prodávaných vozidel nejčastěji montována technologie kotoučových brzd, vozový park přívěsů je ještě z 50 % vybaven technologií bubnových brzd. Kromě toho brzdové obložení stále používají specifické aplikace ve stavebnictví.

Vyrobeno je v Evropské unii. Třecí obložení Valeo Service nabízí výjimečné technické výkonové schopnosti při zachování maximální životnosti při optimálních celkových nákladů.

Valeo Service nabízí dvě řady, s nýty nebo bez nýtů:
   • Obložení s nýty: 75 objednacích čísel pro traktory, sklápěčky, přívěsy, dálkové autobusy
   • Obložení bez nýtů:  26 objednacích čísel pro traktory, sklápěčky, dálkové autobusy

Pro podporu brzdových systémů užitkových vozidel v programu „one stop shop“ vyvinula společnost Valeo Service digitální a papírové komunikační nástroje jako jsou videa, katalogy, vyhledávače, plakáty, webové bannery, databanky vzhledu závad a obrázků.

Obrázek Add OptiPACK + přední strana brožury posuzování závad

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!