Nákladní vozidla. Síla. Výkon. MAN Trucknology Days 2015 v Mnichově

4 března 2015, 15:54

Pro zákazníky a příznivce značky MAN je připravený pestrý program: Zkušební jízdy, předvedení novinek, debaty s experty společnosti MAN, ale též s odborníky z nástavbářských firem a dodavatelů, nebo například návštěva továrny. Tradiční prezentační akce MAN Trucknology Days, která se koná v prostorách centra Truck Forum a na testovacím polygonu mnichovského závodu MAN nabízí vskutku bohatou směs informací.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout více než 170 vozidel MAN TGL, TGM, TGS a TGX určených pro dálkovou dopravu, distribuci a logistiku, stavební průmysl, nadrozměrnou přepravu či komunální sektor. K dispozici budou též vozidla určená ro zemědělství a lesnictví. Nová modelová řada vozidel MAN TGX D38 s motory o maximálních výkonech 520 k a 560 k měla premiéru na podzimním veletrhu IAA 2014 v Hannoveru, podobně jako tahače silničních souprav pro dálkovou přepravu MAN TGX EfficientLine2.

V doprovodu odborníků a instruktorů MAN ProfiDrive si budou moci návštěvníci vyzkoušet vozidla na testovacím okruhu u blízkosti samotné továrny stejně jako na regionálních cestách či dálničních tazích v okolí Mnichova.

Jednoznačným tahákem prezentace bude nepochybně top model řady MAN TGX D38 – čtyřnápravový tahač pro transport nadrozměrných a extrémně těžkých nákladů s motorem o maximálním výkonu 640 k.

V rámci specializované expozice bude svoje výrobky prezentovat celá řada výrobců zaměřených na komunální sektor. Vozidla pro svoz komunálního odpadu, čištění a zametání ulic, údržbu komunikací a zimní servis, všechna na podvozcích MAN Euro VI. Samostatný prostor bude vyhrazený pro ty z návštěvníků, kteří rádi cestují: Obytná a expediční vozidla postavená na podvozcích MAN budou odpovědí na všechny sny o putování do dalekých krajin.

V roce 2015 bude značka MAN slavit 100. výročí konstrukce prvního užitkového vozidla. Přehlídka automobilových veteránů připomene technické inovace jejichž průkopníkem byla právě společnost MAN.

Popularita prezentační akce MAN Trucknology Days roste – vloni přilákala okolo šest a půl tisíce návštěvníků, tento rok je tedy naplánovaná na celé tři dny, namísto dní dvou. Výrobce takovým způsobem představuje svoje produkty zákazníkům a fanouškům značky od roku 2008. Přitom nejde jen o nákladní vozy: S paletou řešení se představí MAN Solutions a více než 100 firem z oboru výroby nástaveb, resp. dodavatelů speciální techniky. Jejich experti budou k dispozici návštěvníkům, aby bylo možno prodiskutovat všechny otázky, které v rámci poskytovaných řešení či dodávané techniky přicházejí v úvahu. Samozřejmě, experti ze společnosti MAN v rámci produktových prezentací představí hlavní novinky: Vozidly MAN TGX D38 a TGX EfficientLine2, ale též řešení MAN TeleMatics.

Termín konání: Od čtvrtka 19. března do soboty 21. března 2015 (denně od 9.00 do 17.00)

Místo konání: Truck Forum v komplexu mnichovské továrny MAN, Dachauer Str. 570, 80995 Mnichov.

Tisková zpráva MAN Truck & Bus Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!