Tým německé fotbalové reprezentace žen má nový Mercedes-Benz

21 ledna 2015, 16:26

Ve dnech 14. a 15. ledna 2015 se konají marketingové dny německé ženské fotbalové reprezentace. Mercedes-Benz využil tuto příležitost k předání nového autobusu. Rüdiger Kappel, vedoucí prodeje autobusů Mercedes-Benz v Německu, předal klíč k novému týmovému vozidlu přesně rok před mistrovstvím světa.

 
„Spolehlivost, pohodlí a bezpečí,“ uvádí trenérka Silvia Neid, „jsou důležitým předpokladem pro dobrý výkon na hřišti.“ „Jsme rádi, že můžeme počítat s partnerem, jako je Mercedes-Benz kdykoliv při cestách na zápasy v letošním roce.“ Dle požadavků týmu na velkou mobilitu a flexibilitu byl zvolen model Tourismo: „Více než 20 let Tourismo stále potvrzuje vysoký standard ve své třídě z hlediska bezpečnosti a designu. V loňském roce byl nejprodávanějším modelem. Přejeme týmu vždy bezpečnou jízdu", říká Rüdiger Kappel.
 
Od roku 2006 je druhá generace autobusu Tourismo jasnou jedničkou mezi coachy v Evropě. Od uvedení na trh v roce 1994 se vytvořila rodina, která dnes čítá sedm základních modelů s mnoha možnostmi jednotlivých zařízení. Tourismo reprezentuje vysoce ekonomický vysokopodlažní zájezdový autobus.
 
 
Třínápravový Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD s 12,96 m je poháněn šestiválcovým Mercedes-Benz OM 470 s obsahem 10,7 l o výkonu 315 kW (428 k), doplněn automatizovanou převodovkou Mercedes-Benz GO 250-8 PowerShift. Z výbavy nechybí elektronický stabilizační program ESP včetně regulace prokluzování pohonu ASR, brzdový asistent BAS, asistent tlaku v pneumatikách, xenonové světlomety, zpětná kamera a zadní výstražný systém. K pohodlí na nejvyšší úrovni slouží například mobilní přístupu k internetu, kdy je národní tým na cestách stále online.
 
Partnerství mezi DFB a Mercedes-Benz je jedinečné. Více než čtyřicet let Mercedes-Benz spolupracuje s německým fotbalovým svazem a od roku 1990 je jeho hlavním sponzorem.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!