Novinka ADIP: Opravné sady brzdových třmenů Benefit Otomotiv

3 prosince 2014, 12:14

Společnost „Benefit Otomotiv“ se na trhu s náhradními díly pohybuje již řadu let a jako jedna z mála nabízí kompletní škálu opravných sad brzdových třmenů. V rámci své značky nabízí opravárenské sady pro brzdové třmeny KNORR, WABCO, MERITOR, HALDEX a BPW.

Výroba a distribuce sortimentu opravárenských sad BENEFIT je rozdělena mezi mateřskou společnost "Arcek Otomotiv", která má na starosti výrobu a vývoj, a společnost "Benefit Otomotiv", která se zabývá obchodní činností. Skvěle se tak doplňují a díky své úzké spolupráci jsou spolu schopny nabídnout široké spektrum výrobků v kvalitě originálních dílů a vysokou flexibilitu v reakcích na potřeby trhu.

Díky vlastnímu oddělení výzkumu a vývoje vytváří kvalifikovaní technici a inženýři základ prvotřídní kvality. Veškeré díly jsou vyráběny s maximální přesností a pečlivostí a všechny procesy jsou prováděny v souladu s normami ISO 9001:2008.

Až 70% z celkové produkce je exportováno pro zahraniční trh, 30% pak pro trh tuzemský. "Benefit Otomotiv" je tak významným dodavatelem pro evropský i mimoevropský aftermarket v zemích, jako je Německo, Španělsko, Anglie, Itálie, Portugalsko, Řecko, Bulharsko, Rusko, Rumunsko, Litva, jižní Afrika, Saudská Arábie, Spojené Arabské Emiráty, Írán, Irák a další.

Vysoká kvalita + konkurenceschopná cena = spokojený zákazník. To je pro "Benefit Otomotiv" hlavním cílem a prvořadou prioritou.

Od 1.11.2014 je tedy ADIP, spol. s r.o. výhradním dodavatelem kompletního sortimentu opravárenských sad BENEFIT pro český a slovenský trh.

Sada opravárenská třmenu kotoučové brzdy Benefit OPRAVNÉ SADY BENEFIT:
    – kvalitní výrobky za přijatelné ceny
    – široká škála opravných sad brzdových třmenů v OE kvalitě
    – vlastní oddělení výzkumu a vývoje
    – balení v "Benefit boxech", které umožňují rychlou specifikaci produktu ISO 9001:2008
    – zákaznický servis 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

Zdroj: www.adip.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!