Společnost Fa RENE otevřela v Hradci Králové nejmodernější showroom vozů Mercedes-Benz v České republice

12 listopadu 2014, 8:53

Společnost Fa RENE, autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz, slavnostně představila v Hradci Králové veřejnosti rozšířený a modernizovaný autosalon. Jedná se přitom o nejluxusnější a nejmodernější showroom automobilky Mercedes-Benz v České republice. Kromě prodeje osobních, dodávkových a nákladních vozů bude nový showroom poskytovat zákazníkům profesionální služby a servis na nejvyšší úrovni.

Pro návštěvníky a zákazníky showroomu Fa RENE je kromě nové recepce nebo speciální zóny s novinkami ze světa AMG připravena také čekací zóna či předávací místnost, která umožňuje ukázku prezentačních a instruktážních videí přímo u daného vozidla. „V modernizovaném autosalonu nabídneme všem, kteří mají zájem o kvalitní a spolehlivé vozy, nejmodernější zázemí a služby na světové úrovni,“ říká místopředsedkyně představenstva společnosti Fa RENE Michele Stašová. „Abychom se mohli každému zákazníkovi individuálně věnovat, rozšířili jsme také náš stávající tým o čtyři nové pozice, konkrétně dva prodejce, fleetboard specialistu a nově také back office pro vedoucí prodeje,“ doplňuje Stašová.

Rekonstrukci a modernizaci showroomu  realizovala od června letošního roku firma REDOMO Hradec Králové, která exteriéry i interiéry včetně zóny AMG postavila v souladu se CI standardy Mercedes-Benz v černo-šedo-bílém designu. Celkové náklady na rozšíření showroomu o 200 m2 a jeho celkovou modernizaci dosáhly částky 23 mil. korun.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!