Scania otevřela nový servis v Jihlavě

22 července 2014, 9:55

Společnost Scania Czech Republic, s.r.o. v letošním roce slaví 20 let své existence a jako dárek k narozeninám dala svým zákazníkům i zaměstnancům nový servis v Jihlavě v průmyslové zóně Hruškové Dvory. Moderní zázemí nahradilo dosavadní provozovnu na Brněnské ulici z roku 2002. Scania tak v České republice neustále pokračuje v rozvoji a modernizaci své servisní sítě, momentálně čítající osmnáct servisních míst.

Stavební práce na novém servisu začaly v říjnu 2013 v průmyslové části města – v Hruškových Dvorech. Scania tímto krokem vyšla vstříc svým zákazníkům – nejen že byl servis přesunut z centra města do lépe přístupné průmyslové oblasti nedaleko dálnice D1, ale též se zvýšila kapacita servisu. Současný areál se rozkládá na ploše 10.000 m2 a samotný servis disponuje jednou montážní jámou a pracovní plochou pro opravy šesti vozidel.

Po deseti měsících příprav a stavebních prací byl nový servis spadající pod dealerství Jižní Čechy slavnostně otevřen a hned prošel nemalou zatěžkávací zkouškou. Hostil totiž české finále soutěže Young European Truck Driver 2014 pro profesionální řidiče do 35 let. Kulisu vytvořily desítky věrných zákazníků značky Scania, které v Jihlavě osobně přivítali nejvyšší představitelé společnosti. Na slavnostním otevření nechyběl Peter Hornig (generální ředitel Scania CER), Peter Berner (finanční ředitel Scania CER), Radek Liška (ředitel poprodejních služeb Scania CER), Attila Vendégh (ředitel marketingu a komunikace Scania CER) nebo Marián Černoch (obchodní ředitel Scania Czech Republic, s.r.o.).

Jak už bylo uvedeno výše, Jihlava spadá pod dealerství Jižní Čechy, jehož ředitel Martin Plachý už teď prozradil jednu z chystaných novinek pro zákazníky: „Samozřejmě, že máme velkou radost, když můžeme zákazníkům nabídnout naše služby v moderním zázemí, navíc jen několik kilometrů od faktického středu dálnice D1. Ale neradi bychom zůstali jen u změny adresy. Proto od 1. září tohoto roku chystáme rozšíření otevírací doby o neděli, takže naše služby budou dostupné sedm dní v týdnu. V místě tohoto servisu je možno objednat nejen kvalitní servisní služby pro vozidla včetně vozidel přípojných, ale i zakoupit nová i ojetá vozidla a rovněž vozidla pronajmout. Taktéž je zde možnost uzavření dlouhodobějších servisních smluv za výhodné ceny. Vítejte tedy v nově otevřeném centru Scania v regionu Vysočina.

A slova o maximální kvalitě nabízených služeb jen potvrzuje vedoucí jihlavského servisu Michal Šilhavý: „Nové zázemí vnímám jako dárek našim zákazníkům ke dvacátému výročí Scanie v České republice. Špičkové zázemí je navíc podpořeno zkušeným týmem zaměstnanců, kteří mají k našim zákazníkům velmi blízko. Všichni si moc dobře si uvědomují, že musí plnit nejen přísné normy dané švédskou centrálou, ale hlavně přání, požadavky a očekávání našich zákazníků.

Adresa nového servisu v Jihlavě:
Scania Czech Republic s.r.o.
Hruškové Dvory 129
586 49 Jihlava

Tisková zpráva Scania Czech Republic s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!