Přehlídka produktů Euro VI na prezentační akci MAN Trucknology Days

3 dubna 2014, 10:16

Hasičská a zemědělská vozidla tvořila součást speciální prezentace, která proběhla ve dnech 21. a 22. března 2014 v Mnichově.

Možnost navštívit svět těžkých nákladních vozidel, zajezdit si s nimi, popovídat s odborníky, dodavateli a staviteli nástaveb pro vozidla MAN, navštívit továrnu… To bylo jen pár ukázek z bohatého programu a možností, které nabídla, dnes již tradiční, prezentační akce MAN Trucknology Days v zákaznickém centru MAN Truck Forum a na testovacím polygonu MAN v Mnichově.

Letos bylo právě zde vystaveno více než 130 vozidel MAN TGL, TGM, TGS a TGX, které jsou používané v dálkové dopravě, logistice, stavebnictví, v lomech a povrchových dolech, ale též při hašení požárů nebo v zemědělství. Příchozí návštěvníci si mohli sami, na vlastní kůži, společně s instruktory a školiteli MAN ProfiDrive, vyzkoušet jízdu s vozidly Euro VI na testovacích drahách, ale i na okresních silnicích a na dálnici.

Společnost MAN poprvé představila na této akci nabídku nákladních vozidel určených pro zemědělství. Vedle celé řady modelů bylo prezentováno vozidlo MAN TGS s objemovým návěsem pro přepravu krmiva či biomasy společně s vysoce výkonným kombajnem, pro sběr kukuřice, značky Krone s pohonnou jednotkou MAN.

Na speciální výstavě hasičských vozidel byly zase prezentovány společnosti vyrábějící nástavby pro hasiče na podvozcích MAN: Model Euro V, který je v některých regionech stále aktuální a poprvé také novým model Euro VI.

Prezentační akce MAN Trucknology Days 2014 se však nezabývala jen těžkými nákladními automobily. Svoji nabídku služeb představilo více než 45 výrobců nástaveb, dodavatelů a společností, které se věnují úpravám vozidel.

Společnost MAN organizuje prezentační akci Trucknology Days již od roku 2008. Loni navštívilo MAN Truck Forum a testovací polygon více než 3500 návštěvníků a zákazníků. Také letos byl vstup zdarma.

Tisková zpráva MAN Truck & Bus Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!