Servisní partner roku 2013

12 března 2014, 16:58

Soutěž organizovaná zastoupením mnichovské značky MAN v České republice a na Slovensku zná své vítěze.

Zástupci vítězného servisu ČSAD Jihotrans, zleva ředitel divize služeb Jan Horký, vedoucí servisu Petr Štabrňák. Cenu pro nejlepšího servisního partnera MAN pro rok 2013 předávali zástupci MAN Truck & Bus Czech Republic, generální ředitel a jednatel Jochen Modl, manager poprodejních služeb Roman Svatek.

Servisní partner roku je soutěž, v rámci které se posuzuje úroveň poskytování služeb zákazníkům jednotlivými autorizovanými servisními partnery MAN, kterých je v České republice 21 a na Slovensku 6.

Servisní síť MAN dále tvoří 2 vlastní servisy v Čechách – MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. v Čestlicích a Rousínově, a 1 na Slovensku – MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o., které se ale soutěže neúčastní.

Jedním z hodnotících kritérií, velmi důležitým pro zákazníka, je bezpochyby úroveň plnění náročných standardů MAN v oblasti organizace a vzhledu servisního zázemí a servisních procesů, a také kvalifikace zaměstnanců servisního partnera, tj. úroveň vyškolení mechaniků a přijímacích techniků, což má přímý vliv na spokojenost zákazníků s poskytovanými službami.

Na tyto konkrétní oblasti, které tvoří velkou přidanou hodnotu pro zákazníky, klade importér MAN největší důraz. Tímto způsobem se celá servisní síť MAN snaží vymezit vůči konkurenci neautorizovaných opraven, a uspokojit tak celé spektrum potřeb svých zákazníků. Spokojenost zákazníků a jejich jistota, že ve značkových servisech MAN jsou v nejlepších rukách, je primární úkol každého obchodního a servisního střediska značky MAN.

Výsledky soutěže Servisní partner roku 2013 byly vyhlášeny na konferenci Poprodejních služeb, konané 5. a 6. února v MAN Truck Forum v Mnichově.

Na prvním místě se v České republice umístila společnost ČSAD JIHOTRANS a.s. (České Budějovice), druhou příčku obsadila společnost ČSAD STTRANS a.s. (Strakonice) a třetí byl AUTOIMPEX spol. s r.o. (Velká Bíteš).

Určitě není náhodou, že v ročníku 2013 se na prvních dvou místech umístily servisy z jihu Čech. Jedná se o "sesterské" firmy, které mají z části společného vlastníka a management. První dvě příčky v soutěži Servisní partner roku 2013 jen doplňují mozaiku úspěchů obou firem, kterým dominují spokojenost a loajalita zákazníků, ale také zaměstnanců ČSAD JIHOTRANS a ČSAD STTRANS.

Vítězem soutěže Servisní partner roku 2013 na Slovensku se stala společnost BCI S&T spol. s r.o., Žilina.

Tisková zpráva MAN Truck & Bus Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!