MAN na veletrhu Holiday World 2014

26 února 2014, 13:35

Společnost MAN Truck & Bus Czech Republic vystavila na 23. ročníku veletrhu cestovního ruchu v Praze – Holešovicích Holiday World 2014 exkluzivní zájezdový autobus MAN Lion´s Coach EfficientLine v provedení Euro 6.

Jedná se o předváděcí autobus, jehož nejsilnější stránkou je efektivita provozu. Designový paket Supreme z něj pak kromě toho činí i pastvu pro oči.

Svoji premiéru měla řada EfficientLine na veletrhu IAA 2012. Představuje efektivní soubor opatření dodávaných zákazníkovi s cílem dosažení nižších nákladů na palivo. Zhruba každý třetí zákazník kupující zájezdový autobus MAN Lion´s Coach se od té doby rozhodl právě pro autokar s označením EfficientLine.

Autobusy řady EfficientLine se vyznačují optimální, palivo šetřící, pevnou konfigurací pohonného řetězce s motorem D2676, převodovkou TipMatic® Coach a hnací hypoidní nápravou Eco. Podstatný vliv na spotřebu paliva při jízdě mají rovněž kvalifikace a chování řidičů. MAN proto do koncepce zájezdového autobusu EfficientLine zahrnul také řidiče a poskytuje jim zdarma prakticky orientovaný trénink řidičů MAN ProfiDrive®. Dalším faktorem ovlivňujícím spotřebu pohonných hmot je valivý odpor. Autobusy EfficientLine jsou proto vybaveny speciálními pneumatikami a systémem sledování tlaku vzduchu v pneumatikách. Další úspory přináší redukovaná hmotnost autobusu pomocí inteligentních opatření při konfiguraci autobusu. Významným bonusem pro zákazníka majícím vliv na celkovou efektivitu vozidla je potom výrobcem poskytovaná záruka na hnací řetězec zdarma prodloužená na 48 měsíců, až do ujetí 400 000 kilometrů.

Ten kdo se rozhodne pro model zájezdového autobusu EfficientLine, obdrží paket služeb, technologií a lepšího jízdního komfortu za atraktivní cenu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!