Těžká nákladní vozidla MAN TGX a TGS projevují nejvyšší úroveň spolehlivosti

26 ledna 2014, 17:39

Společnost Souchon Services se sídlem ve francouzském Saint Germain Laval objednala 44 nových těžkých nákladních vozidel MAN.

Francouzský dopravce, společnost Souchon Services, vnitřně výrazně orientovaná především na snižování známého koeficientu TCO (Total Cost of Ownership – náklady z vlastnictví vozidla), objednala, právě z tohoto důvodu, dalších 44 těžkých nákladních vozidel MAN pro dálkovou dopravu a rozvoz zboží.

S optimalizovanou aerodynamikou, vzduchovým kompresorem pracujícím pouze v případě nutnosti, pneumatikami s nízkým valivým odporem a s proškolenými řidiči jsou vozidla MAN TGX EfficientLine (s motory o maximálním výkonu 480 k) a MAN TGS (s motory o maximálním výkonu 320 k) schopna uspořit až tři litry motorové nafty na sto ujetých kilometrů!

„Vozidla MAN TGX a TGS ideálně vyhovují požadavkům naší dopravní společnosti protože jsou inovativní a extrémně spolehlivá. Pro nás jsou zárukou nízké spotřeby paliva a v rámci provozování celé naší dopravní flotily také správné distribuce vkládané energie. A nejen to, vozidla TGS a TGX se vyznačují měkkým chodem motoru a ergonomickou kabinou zajišťující velmi dobrý výhled na dopravní provoz, což je opravdu důležitý aspekt pracoviště našich řidičů,“ shrnuje generální ředitel Laurent Souchon.

Všichni řidiči prošli školením MAN ProfiDrive. „To zajišťuje, že všichni řidiči mají svá vozidla stoprocentně po celý čas pod kontrolou a jsou navíc schopni uspořit až 12% paliva. Být lépe proškoleni, pro řidiče znamená, mít důležitou konkurenční výhodu,“ vysvětluje Dominique Zerbib, vedoucí prodeje nákladních vozidel ve společnosti MAN Camions & Bus SAS. Školení MAN ProfiDrive je součástí balíčku opatření pro vyšší efektivitu provozu vozidel MAN EfficientLine.

Laurent Souchon dodává: „Dalším rozhodujícím faktorem v rámci naší dlouhodobé a úspěšné spolupráce je existence prodejní organizace MAN Sales Organisation ve Francii a její velmi rychlá reakce pokaždé, když byla námi kontaktována.“

Tisková zpráva MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!