První objednávka nového modelu Renault Trucks T 460k low deck

8 prosince 2013, 16:11

Nová modelová řada Renault Trucks si po svém slavnostním představení v červnu ve francouzském Lyonu získává zasloužený respekt a uznání odborné veřejnosti a především samotných zákazníků. Ne jinak je tomu i v České republice, kde se vůbec o první objednávku nového modelu Renault Trucks T 460k low deck postarala společnost CSS Logistic, s.r.o.

„Nová dálková modelová řada Renault Trucks  T nás o svých kvalitách přesvědčila během testování ve francouzském Blainville. Měli jsme výjimečnou příležitost otestovat si vozidla v reálném provozu, přesvědčit se o jejich spolehlivosti, příznivé spotřebě i komfortu v kabině. To vše spolu s jedinečným designem, který mě osobně velmi okouzlil, přispělo k  rozhodnutí objednat jako první společnost v České republice nový model Renault Trucks T 460 k low deck“ řekl Václav Švamberk, jednatel společnosti CSS Logistic, s.r.o.

„Naše společnost působí na trhu mezinárodní dopravy od roku 2008 a má ve svém vozovém parku téměř výhradně vozidla Renault Trucks, která používáme k přepravě kontejnerů, mrazicích boxů, léčiv nebo v automobilovém průmyslu. Za celou dobu jejich provozu jsme s nimi velmi spokojeni, osvědčila se nám z hlediska celkových provozních nákladů a v případě potřeby i dostupné servisní sítě. Značka Renault Trucks je pro nás srdcovou záležitostí a tak jsme se na příchod nové modelové řady velmi těšili a byli jsme zvědavi, jaké další inovace nová vozidla přinesou. Slavnostní večer v Lyonu byl opravdovým zážitkem a já jsem velmi rád, že jsem se této velkolepé akce mohl zúčastnit. Rád bych popřál novým vozidlům Renault Trucks spoustu spokojených zákazníků a všem řidičům mnoho kilometrů bez nehod za jejich volanty,“ uzavírá Václav Švamberk.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!