Austrálie vyhrála finále soutěže Scania Top Team 2013

27 listopadu 2013, 9:27

Australský tým servisních techniků ve finále soutěže Scania Top Team porazil zručné soupeře z Nového Zélandu a Finska.

„Zákazník si chce dát na vozidlo namontovat světelnou rampu. Ztráta zisku způsobená prostojem vozidla je nezanedbatelná, a proto musí být rampa namontována co nejrychleji“. Tak znělo zadání úkolu pro tři týmy, konkrétně z Austrálie, Finska a Nového Zélandu, které se probojovaly až do závěrečného kola světového finále soutěže Scania Top Team. "Neuvěřitelné" řekl lídr australského týmu Phillip Sage k vítězství v soutěži. "Je to ta nejlepší zkušenost, jakou jsme mohli získat."

Náročné úkoly
Finále soutěže Scania Top Team se skládalo ze čtyř částí. První dvě, jedna teoretická a druhá praktická, rozhodly o startovacím pořadí pro zbývající dvě. Po prvních dvou úlohách byli v čele Novozélanďané – 25 sekund před Australany a 70 sekund před Finy.

Časový handicap
I přes časový handicap se australskému týmu s názvem Southern Stars díky úžasné sehranosti podařilo namontovat světelnou rampu na vozidlo nejrychleji. "Byla to skvělá týmová práce" řekl Phillip Sage. "Řekli jsme si :, Nikdy se nevzdávejme! ' Nenechali jsme se vystresovat a prostě jsme si věřili."

Živé publikum
Soutěž přímo v dějišti sledovalo 400 diváků včetně finalistů z Argentiny, Rakouska, Německa, Itálie, Peru, Slovenska a Švýcarska. Kromě toho událost sledovalo mnoho dalších diváků prostřednictvím přímého přenosu.Vítězství sice získal australský tým, ale na mimořádnou zručnost servisních techniků se mohou spolehnout majitelé vozidel Scania na celém světě. Finále pozorně sledoval i Harald Cederberg, ředitel střediska Scania Academy pro školení techniků. "Vítěze už známe, ale soutěž Scania Top Team pokračuje dál," řekl. "Je to trvalý proces zaměřený na neustálé vylepšování našich servisních služeb na celém světě."

Nejlepší servisní týmy Scania na světě
1. místo, Austrálie: Tým Southern Stars z Prestonu, Sydney. Členové týmu : Phillip Sage , Graham Andrews, Michael Farrell, Logan Hoser a Benn Jeffery.
2. místo, Nový Zéland : Tým Kiwis z Whangarei. Členové týmu : Scott Cann, Michael Adams, Gavin Brindle, John Burhenne a Shane Parker.
3. místo, Finsko : Tým Kirkkopuiston Sissit z Lahti. Členové týmu : Janne Murtoniemi, Saul Ala – Akka, Jari Korhola, Petri Levonen a Teemu Tiihonen.

Tisková zpráva Scania Czech Republic s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!