Zimní kampaň Scania

26 listopadu 2013, 13:41

V servisech Scania Czech Republic probíhá servisní kampaň zaměřená na zimní období.

S příchodem zimního období Scania každoročně připravuje pro své zákazníky a řidiče speciální kampaň zaměřenou na zimu a vše, co s ní souvisí. Součástí kampaně je důkladná servisní prohlídka, jež připraví vozidlo na zimu a její nástrahy. Při této prohlídce jsou kontrolovány funkce světlometů, stav akumulátorů a stav pneumatik. Nechybí ani kontrola brzd a kontrola funkce nezávislého topení. To vše za cenu 999,- Kč. Zimní prohlídka zahrnuje také zajímavý dárek pro řidiče.

Během zimy 2013/2014 mohou řidiči také vyžít zajímavých slev na sněhové řetězy, kapalinu do odstřikovačů, akumulátory či na oblečení z kolekce Truck Gear. Zimní kampaň nabízí též slevy na 25 servisních balíčků Scania.

Dopravcům je v ČR k dispozici hustá síť 18 servisů (včetně nezávislých dealerů), v nichž je Scania připravena poskytnout své služby zákazníkům i v sobotu. Některé servisy Scania jsou otevřeny dokonce 7 dní v týdnu.

"Zimní období přináší na naše silnice mnoho nástrah a dopravci by je neměli podceňovat. Návštěva našich servisů v rámci zimní kampaně je ideální příležitostí k přípravě vozidla na zimu a k využití speciální nabídky opravy vozidel a nákupu zlevněného příslušenství" říká Jiří Bíbr, manažer podpory prodeje servisních služeb Scania CER.

Tisková zpráva Scania Czech Republic s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!