Scania staví nový servis v Jihlavě

26 listopadu 2013, 12:42

V říjnu 2013 začaly stavební práce na novém servisu Jihlava, který se bude nacházet v průmyslové části města – v Hruškových Dvorech a nahradí stávající servisní středisko v Jihlavě.

Scania jde tak vstříc svým zákazníkům nejen přesunutím servisu z centra města do lépe přístupné průmyslové oblasti, ale též zvýšenou kapacitou servisu oproti současnému stavu. Areál servisu se bude rozkládat na ploše 10.000 m2 a v samotném servisu bude umístěna 1 montážní jáma a  pracovní plocha pro opravu 6 vozidel. Servis bude splňovat všechna přísná kritéria stanovená centrálou Scania ve Švédsku. Nebude chybět sociální zařízení pro řidiče, bezdrátové internetové připojení a odpočinková místnost, kde si mohou řidiči udělat pohodlí při čekání na opravu a zároveň se oknem  do servisu podívat na opravu svého vozidla.

Předpokládané dokončení stavby je stanoveno na jaro 2014

„Jsem rád, že vybudováním nového servisního střediska doplníme a podpoříme kvalitu pracovního týmu, který v jihlavském servisu v současnosti máme a nabídneme tímto spojením našim zákazníkům vysokou úroveň služeb v oblasti oprav a údržby nákladních a přípojných vozidel.“ říká Petr Cieslar, ředitel dealerství Scania Morava.

Tisková zpráva Scania Czech Republic s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!