Nigerijský zákazník, společnost Julius Berger, pořídila 78 nových nákladních vozidel modelové řady MAN TGS

16 října 2013, 7:35

První část vozidel, zakoupených společností Julius Berger z Nigérie, osazených různými nástavbami již výrobce vydodal do Afriky.

Společnost Julius Berger Nigeria PLC objednala 78 nových těžkých nákladních vozidel MAN TGS 33.360, která jsou osazena různými nástavbami: domíchávače betonových směsí, jednostranné sklápěče, cisterny pro transport vody a nakladače kontejnerů pro svoz odpadu.

Vozidla s celkovou hmotností 33 tun společnost nasadí v rámci stavebních projektů v Nigérii. Podvozky TGS WW 6×4 s motory o maximálním výkonu 265 kW/360 k mají listové pružiny na všech nápravách, aby byly dobře připravené na provoz i do velmi tvrdých podmínek. Pro bezpečný a jednoduchý provoz jsou osazené převodovkou MAN TipMatic Offroad a brzdovým systémem MAN BrakeMatic.

Společnost Julius Berger působí v Nigérii již téměř půl století. Její aktivity zahrnují povrchové stavební projekty a přípravy pro budování infrastruktury a průmyslových objektů. Akcie společnosti se obchodují na burze v Lagosu. Se svými více než 18 tisíci zaměstnanci patří firma k největším soukromým zaměstnavatelům v zemi.
 

Tisková zpráva MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!