Společnost TIL Group z Nového Zélandu objednala těžká vozidla modelových řad MAN TGX a TGS

16 října 2013, 7:12

Společnost MAN vydodala 54 sedlových tahačů a těžkých nákladních vozidel s motory emisní specifikace Euro V pro silniční přepravu zboží, speciálně nebezpečných nákladů.

Společnost Transport Investment Ltd (TIL Group) se sídlem na Novém Zélandě ve městě New Plymouth provozuje podnikání v silniční dopravě v segmentu dálkové rozvážky zboží pomocí sběrných kontejnerů.

Mezi další komodity, které společnost převáží patří zkapalněný plyn, motorová paliva, nebezpečné zboží a nadrozměrná přeprava. Společnost TIL Group provozuje flotilu více než 800 vozidel a 1.000 návěsů: v souvislosti s velkými vzdálenostmi na Novém Zélandě flotila vozidel urazí každoročně více než 40 milionů kilometrů.

Součástí objednávky je rovněž 22 těžkých nákladních vozidel modelové řady MAN TGS 33.480 8×4 s cisternami určených pro provoz v divizi nebezpečné zboží. Vozidla budou využívána pro transport motorových paliv a zkapalněného zemního plynu. Současně divize poptala a dostala také šest nových tahačů MAN TGX 26.480 6×4 určených pro cisternové soupravy.

Navíc společnost TIL Group objednala 24 tahačů MAN TGX 6×4 dva MAN TGX 4×2 s motory o maximálním výkonu 378 kW/540 k určených pro nadrozměrnou přepravu.

Mezi důvody proč společnost TIL Group objednává a provozuje vozidla MAN patří například skutečnost, že vozidla poskytují excelentní jízdní vlastnosti, komfort, vysokou efektivitu provozu, nízkou spotřebu pohonných hmot a navíc jsou vybavena sofistikovanými elektronickými asistenčními systémy jako je například ESP (systém jízdní stability). Z důvodů vysokého ročního kilometrového proběhu společnost TIL Group rovněž oceňuje tříletou garanci na hnací trakt pokrývající 450.000 ujetých km.

Tisková zpráva MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!