50. vozidlo Scania pro firmu INEX SPEDITION

21 srpna 2013, 11:40

V areálu společnosti ProScan (autorizovaného dealera Scania) se uskutečnila předávka jubilejního 50. vozidla značky Scania pro firmu INEX SPEDITION, významného dopravce ve východních Čechách.

50. vozidlem byl dálkový tahač Scania R 440 s šestiválcovým motorem o výkonu 323 kW v emisní třídě EEV s vysokou lůžkovou budkou řidiče CR 19 Topline. Klíčky od vozidla převzal z rukou obchodního ředitele Scania Czech Republic, Mariána Černocha osobně majitel a jednatel společnosti INEX SPEDITON, Josef Dvořák.

Scania a INEX SPEDITION
Společnost INEX SPEDITION vznikla v roce 1992 a začínala se značkou LIAZ. V roce 1996 došlo k pořízení první Scanie. V současnosti jsou v jejím vozovém parku tři desítky Scanií.V roce 2007 se řidiči společnosti INEX SPEDITION umístili na 1. a 2. místě národního finále evropské soutěže pro mladé řidiče kamionů –  Young European Truck Driver, kterou pořádá Scania již od roku 2003.

„Pro nás již jiná volba není. Právě proto, že máme ty nejlepší zkušenosti. A to nemluvím o tom, že naši řidiči mají značku velmi rádi a také oni jsou s ní více než spokojeni. Scania se dobře ovládá, je velmi pohodlná, nesmírně spolehlivá a servisní služby jsou v tomto oboru jednoznačně nejlepší v celé Evropě. Těší nás i to, jak výrobce zdokonaluje každý detail. Od vynikajícího pracovního prostředí řidiče přes široké spektrum typů a modelů, nyní také například přichází s výtečně vyladěnou aerodynamikou typu Streamline. A neměl bych zapomenout ani na vstřícnou spolupráci ve financování a mnoha dalších službách. Scanii proto rozhodně nehodláme měnit!" řekl Josef Dvořák, jednatel společnosti INEX SPEDITON.                                   

O společnosti INEX SPEDITION
Společnost INEX SPEDITION s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblastech mezinárodní dopravy, spedice, logistiky a skladování. V sektoru dopravy klade důraz především na bezpečnost převáženého zboží. Využívá moderní IT technologie v oblasti monitoringu a zabezpečení vozidel. Provozuje pouze dopravní techniku, která splňuje nejpřísnější emisní normy s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

V oblasti logistiky a skladování disponuje 5 moderními logistickými halami situovanými v Trutnově a Mladé Boleslavi. Zde poskytuje komplexní logistické služby s maximální péčí o uskladněné zboží jejích zákazníků.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!