Špičková technologie Kögel Cool – PurFerro quality

10 července 2013, 10:42

Nově vyvinutá hliníková konstrukce podlahy snižuje průvodní hluk při nakládce a vykládce. Snížená úroveň hluku umožňuje dodávky i mimo obvyklou provozní dobu. Navíc svařením podlahy a bočních soklů vznikla utěsněná vana pro jednodušší čištění a lepší hygienu provozu.

Hliníková vana zamezuje rovněž pronikání vlhkosti do nosných prvků, což významně prodlužuje životnost a zvyšuje hospodárnost mrazírenského návěsu. Samozřejmě jsou splněny požadavky HACCP (Systém kritických bodů) k zajištění zdravotní nezávadnosti potravin u mezinárodních přeprav zboží v teplotním režimu.  Nový Kögel Cool – PurFerroquality splňuje samozřejmě předpis ATP.

Nová lepší izolace  znamená snížení spotřeby energie
Skříňová nástavba nového Kögel Cool – PurFerroquality je vyplněna nově vyvinutou, vysoce izolující speciální  pěnou bez freonů. Robustní stěny s vrchní vrstvou ocelového plechu jsou z vnitřní strany potaženy tvrzenou PVC-folií.Boční stěny o tloušťce 45 mm, střecha o tloušťce 85 mm a 125 mm silná podlaha vlastní výroby Kögel poskytují  výrazně lepší izolaci. Tato vysoká ochrana před teplotními vlivy snižuje spotřebu energie a současně též šetří náklady.  Kromě toho je k dobru též úspora 50 mm výšky docílená konstrukčním propojením podlahy s rámem a využitá pro silnější izolaci a vnitřní výšku nástavby. Přitom zvětšená vnitřní výška o 20 mm na celkových 2.670 mm napomáhá k lepší cirkulaci vzduchu a dosažení požadované teploty rovnoměrně  uvnitř celé nástavby.

Zajištění nákladu
Kotevní svislé lišty pro příčné nosníky druhé podlahy a vodorovné pro uchycení zajišťovacích tyčí nebo trámků zapuštěné přímo do stěn nejen vylučují nákladnou dodatečnou vestavbu,  ale též řidiči uspoří čas při bezpečném uložení a zajištění nákladu. Pevnost nástavby je již v sériovém provedení doložena certifikátem o zajištění nákladu dle normy EN 12642 XL. Proto je vhodným řešením především pro transport kompaktně uloženého kusového a paletovaného zboží.

KTL – systém ošetření povrchu: dlouhodobá ochrana proti korozi
Celý rám vozidla nového mrazírenského návěsu Kögel Cool – PurFerroquality je trvale chráněn proti korozi technologií Nano-Ceramic a povrchovou úpravou KTL s  následným ochranným lakem proti  UV záření.

Tisková zpráva Kögel, s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!