Pokračující revize sítě Volvo Trucks a Renault Trucks

, 17 dubna 2013, 22:53

Volvo Group Trucks Česká republika rozhodl o integraci servisu Volvo Trucks a Renault Trucks v Královéhradeckém kraji. Na základě tohoto rozhodnutí došlo k uzavření a podpisu dohody o ukončení spolupráce se společností GSC-AUTO, spol. s r. o. jako autorizovaného dealera Renault Trucks.

Obě strany se dohodly na ukončení aktivit GSC-AUTO, spol. s r.o. k 31. květnu 2013. Počínaje 1. červnem 2013 zastřeší prodej nových a ojetých vozidel, náhradních dílů a opravy vozidel obou značek (Volvo Trucks a Renault Trucks) výhradně autorizované Truck centrum společnosti Volvo Group Trucks v Hradci Králové na adrese Vlčkovická 237/1, 500 04 Hradec Králové.

Společnost Volvo Group Trucks hodlá tímto krokem posílit svoji pozici v Královéhradeckém kraji a současně navázat, i v novém působišti pro značku Renault Trucks na její dlouholetou tradici a dobrou pověst. Nezávisle na novém uspořádání sítě v tomto regionu, zůstávají zachovány dva samostatné obchodní týmy Volvo Trucks a Renault Trucks pro každou ze značek, které jsou důležité pro zachování jejich silné identity a udržování vztahů se zákazníky.

„Rád bych touto cestou vyjádřil jménem Volvo Group Trucks upřímné poděkování společnosti GSC-AUTO, spol. s r.o. za vynikající a dlouholetou podporu značky Renault Trucks v regionu Hradec Králové. Naše díky patří nejen majiteli a jednateli společnosti, panu Pavlu Černému, ale i všem jeho spolupracovníkům a zaměstnancům, kteří se společně podíleli na chodu autorizovaného servisu Renault Trucks,“ dodává generální ředitel Volvo Group Trucks Česká republika Robert Grozdanovski.

Tisková zpráva Renault Trucks

Komentáře

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!