Zrození nové Scanie se blíží – Sledujte je živě!

11 srpna 2016, 9:23

Velkolepé odhalení nové generace Scania bude možné sledovat živě dne 23. srpna na stránce nextgenscania.com, na Facebooku skupiny Scania i na národních internetových stránkách Scania. Zájemci o sledování této významné události se již nyní mohou registrovat. Získají tak přístup pro spuštění internetového vysílání a příjem upomínek pro blížící se událost.

Společnost Scania zve své zákazníky, řidiče a fanoušky po celém světě k účasti na této akci.

"Scania bude představena široké řadě zákazníků, řidičů a fanoušků; a to sice on-line skrze jejich mobilní zařízení na cestách, doma nebo v kancelářích," říká Erik Ljungberg, ředitel korporátních vztahů ve společnosti Scania. "Bude to největší představení nového produktu v historii společnosti Scania, zároveň i největší on-line prezentace Scania vůbec."

Průvodcem večera z Paříže bude britská televizní stálice Hayley McQueen. Diváci uvidí a uslyší mnoho o průlomových vlastnostech tohoto nového tahače. Před samotným odhalením, se diváci dozvědí více o tom, jak byl nový nákladní vůz tvořen a vyvíjen od samého počátku, přes pečlivé kroky projektování, až po jeho testování. Se svým zaměřením na udržitelnost a konektivitu Scania navíc slibuje řadu nových služeb, zaměřených na ekonomickou optimalizaci a environmentální výkonnost.

"Pozorujeme obrovský nárůst v činnosti sociálních médií a v současné době máme přibližně dva miliony fanoušků na sociálních sítích Scania. Proto samozřejmě chceme poskytnout všem možnost sledovat a virtuálně se účastnit této památné události," říká Staffan Ekengren, ředitel Scania Newsdesk.

Odkazy na www stránky Scania naleznete ZDE a facebook ZDE.

Pro více informací, kontaktujte: Staffan Ekengren, ředitel Scania Newsdesk, tel +46 72 858 77 44, e-mail: staffan.ekengren@scania.com

Tisková zpráva Scania Czech Republic s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!