ZETOR a Vy v hlavní roli. Soutěž o nejzajímavější příběh se Zetorem zná své vítěze

29 července 2016, 8:35

U příležitosti oslav 70. výročí své existence přichystal ZETOR TRACTORS a.s. speciální online soutěž o hodnotné ceny. Soutěžící v uplynulých měsících posílali fotografie se svým oblíbeným traktorem ZETOR. Ke každé fotografii účastníci také přidali své osobní příběhy, které během života se stroji značky ZETOR zažili.

Často velmi osobité příběhy, jejichž středobodem byl traktor ZETOR, celkově sdílelo 201 lidí z 20 zemí z celé Evropy. Do finále postoupilo 15 účastníků, z kterých následně veřejnost vybrala hlasováním na webu a sociálních sítích absolutního vítěze.

Co by to bylo za oslavu narozenin traktorů ZETOR, pokud by probíhala bez těch nejdůležitějších, tedy bez zemědělců, farmářů, hospodářů a zkrátka všech, kteří červené traktory milují a nedají na ně dopustit. Příběhy lidí, kteří se do akce zapojili, nám jasně ukázaly, jak moc jsou tyto stroje v jejich životech nepostradatelné a jak rozmanité může být využití traktorů. Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili. Společně totiž píšeme jeden velký společný příběh značky ZETOR,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace ZETOR TRACTORS a.s.

Soutěž vyhrál Mauno Ahonen z Finska. Jeho příběh dokazuje, že zvítězit mohl opravdu každý. Své soupeře překonal fotkou zmenšeniny traktoru Zetor 1.5, který po ulici zvládne jezdit rychlostí až 7 kilometrů za hodinu. Jedná se ovšem o model sestrojený pro dítě. Na druhém místě se umístila soutěžící z Polska. Gosia Gliszczyńska zaslala svůj příběh o traktoru Zetor Proxima 100. Třetí místo získala Soňa Hálková se svým Zetorem Forterra. Mezi další výherce patřili Češka Kristýna Zahrajová a Timo Scholten z Nizozemska.

Nejúspěšnější soutěžící mohli vyhrát tablet, fotoaparát, bundu, batoh nebo model ZETORU 25. Finalisté, kteří se neumístili na prvních pěti místech, získali tričko a kšiltovku ZETOR.

Všem vítězům moc gratulujeme! A děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili. Pokud se i Vy chcete podělit s námi o Váš příběh spojený se ZETOREM, můžete na stránkách www.zetor70.cz vyplnit příslušný formulář a zapojit se mezi ostatní. Tentokrát se však již jedná o nesoutěžní aktivitu. Pojďme společně ukázat celému světu, že ZETOR rodina je široká a fanoušků značky ZETOR je všude plno.

Více informací o soutěži a historii značky naleznete na www.zetor70.cz. Prohlédnout si zde můžete také galerii všech příběhů.

Tisková zpráva ZETOR TRACTORS a.s.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!