Scania vylepšila logistiku zásobování náhradních dílů a nově tak zaváží díly na servisy i o víkendech

17 května 2016, 10:20

Jedním z klíčových parametrů dobře fungujícího servisu je bezesporu co nejlepší logistika a dostupnost náhradních dílů. Jenom ta totiž umožňuje díky krátké dodací lhůtě dílů zajistit plynulost oprav, zkracovat jejich termíny a současně tak prostoje vzniklé při opravách či servisu snížit na nutné minimum.

Od první květnové neděle proto Scania začala do českých a slovenských servisů zavážet náhradní díly i o víkendech, čímž dochází k výraznému zkrácení doby víkendových oprav vozidel v případech, kdy potřebné náhradní díly nejsou skladem.

Scania tak vychází vstříc svým zákazníkům a kromě otevírací doby servisů v sobotu a ve velké většině i v neděli jim poskytuje konkurenční výhodu v podobě vyššího využití jejich vozidel. Víkendová návštěva servisu je tak v tuto chvíli pro zákazníka výrazně hodnotnější, než tomu bylo doposud.

Rozšíření pravidelného zásobování na šestkrát týdně tedy v praxi vypadá tak, že objednávky náhradních dílů, které servisy uskuteční do sobotních 13:00 hodin, budou do servisů dodány během následujícího dne, tj. během neděle (servis v Chrášťanech, Modleticích, Brně a Jihlavě + ve všech slovenských servisech) či během noci z neděle na pondělí (zbývající servisy). 

Opravujte Vaše vozidla, když nepracují.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!