SCANIA dodá více než 2000 nákladních vozidel firmě EDDIE STOBART

18 ledna 2016, 12:08

Scania získala doposud největší objednávku na nákladní vozidla, kterou kdy v evropě obdržela. Britskému dopravci eddie stobart limited a jeho dceřiným společnostem, včetně a.w. Jenkinson forestry products, dodá švédský výrobce více než 2000 nákladních vozidel.

Vzhledem k tomu, že na obří dodávku má Scania pouze dva roky (počínaje březnem 2016), bude do kontraktu zapojeno hned několik britských dealerství, a to jak pro dodávky vozidel, tak pro následné opravy a údržbu. Společnost Eddie Stobart už v minulých letech učinila podobně velké objednávky vozidel Scania – 1000 kusů v letech 2010 a 2012, 1500 kusů v roce 2014 a v tuto chvíli se jedná o více než 2000 vozidel.

"Jsme samozřejmě rádi, že dlouhodobé partnerství mezi našimi organizacemi nejen funguje, ale stále se zlepšuje. Moc se těším na naplnění této objednávky a věřím, že i do budoucna zůstaneme pro firmu Eddie Stobart spolehlivým partnerem,"uvedl Claes Jacobsson, generální ředitel Scanie ve Velké Británii.

Většina vozidel v rámci objednávky bude poskytnuta formou leasingu (36 měsíců) a v rámci kontraktu bude zahrnuta i silniční daň a veškerá údržba. Celá dodávka bude směsicí vozidel s kabinami řad G a R – všechny ve verzi Highline – a v útrobách aut budou třináctilitrové motory o výkonu 410 a 450 k.

"Scania už dlouhou dobu hraje v naší flotile hlavní roli a jsme samozřejmě velmi potěšeni, že máme možnost rozšířit počet vozidel naší oblíbené značky,"řekl William Stobart, předseda představenstva Eddie Stobart Limited. "Byli jsme ohromeni provozními náklady vozidel Scania Euro 6 po celou dobu jejich životnosti. Navíc výkon motorů Scania 410 k a 450 k pouze s SCR je přesně takový, jaký potřebujeme. Tyto faktory, společně s konzistentní úrovní služeb poskytovaných v dealerské síti společnosti Scania, jsou důvody, proč jsme se opět rozhodli pro Scanii."

Scania je ve Velké Británii významným dodavatelem nákladních vozidel, autobusů, autokarů a motorů pro průmyslové i námořní aplikace. Kromě toho společnost poskytuje širokou škálu doplňkových a servisních služeb prostřednictvím sítě zahrnující více než 90 servisních center. V roce 2015 činil podíl společnosti Scania na trhu těžkých nákladních vozidel ve Velké Británii 19,5 procent.

Tisková zpráva Scania Czech Republic s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!