100 Renault Trucks T

16 listopadu 2015, 10:09

Společnost Jost Group převzala 100 vozidel Renault Trucks. Evropský lídr v oblasti přepravy a logistiky bude provozovat modely Renault Trucks T 460 v provedení tahač 4×2 na mezinárodních trasách.

Společnost Jost Group, přední hráč na poli přepravy a logistiky v Evropě, znovu vložila důvěru do značky Renault Trucks při obnově svého vozového parku. 100 modelů Renault Trucks T, které si převzala, bude provozovat na mezinárodních trasách. Renault Trucks se stal jedním z hlavních dodavatelů Jost Group.

Tyto Renault Trucks T 460, které si Jost Group nedávno převzal, splňují požadavky dopravce pro mezinárodní přepravu: „Co se týče motoru je pro nás 460 koní ideální kompromis mezi výkonem a celkovými náklady na provoz, hlavně při plnění zakázek na mezinárodních trasách, kde ostatně budeme tato vozidla provozovat,“ vysvětluje Joseph Schmitz, vedoucí nákupu Jost Group. „Všechna vozidla jsou vybavena balíčkem Pack Fuel eco pro optimalizaci spotřeby paliva vozového parku.“

Balíček Pack Fuel eco obsahuje inteligentní technologie, které přispívají ke snižování spotřeby paliva: bez režimu power, systém eco cruise control s režimem Optiroll, vypínatelný kompresor vzduchu, čerpadlo řízení s proměnným průtokem, automatické zastavení motoru nastavené po 3 minutách. Předaná vozidla jsou vybavena uzávěrkou diferenciálu na zadní nápravě, retardérem, nádržemi a vzduchojemy z hliníku, střešními a bočními spojlery, klimatizací, Bluetooth/Mp3 a ledničkou pod lůžkem.

Modely Renault Trucks T 460 ročně najedou 120.000 km na trasách převážně v Belgii, Lucembursku, Holandsku a Francii a jsou vybaveny hydraulickým systémem pro připojení sklápěčky nebo návěsu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!