Filtry FLEETGUARD – Produkty a systémy filtrace vzduchu

10 března 2016, 9:18

Reálná technologie světové úrovně – spolehlivé produkty – optimální výkon.

SKUTEČNÝ VÝKON – ŽÁDNÉ KOMPROMISY VE FILTRACI VZDUCHU
Na vzduchu něco je… Vzduch je nejen životně důležitý pro jakoukoliv formu života na Zemi, ale je také důležitý pro současný technický stav vznětových motorů. Vznětový motor nákladního automobilu vyžaduje průměrně mezi 13.000 až 20.000 litry vzduchu pro spálení pouhého jednoho litru paliva. Nicméně – tento vzduch je znečištěný a obsahuje všechny druhy znečišťujících látek, jako jsou výpary, prach, smog a jiné částice. Tak jako teplota a vlhkost, ani tyto částice nejsou viditelné pouhým okem, ale jsou škodlivé pro motor.

Snižují čistotu vzduchu a to může vést k vážným poškozením všech částí motoru. Za normálních podmínek na silnici obsahuje vzduch, spotřebovaný v motoru o obsahu 16 litrů téměř 20 kilogramů nečistot / nečistoty počítány na 100.000 km.

Kvalita vzduchu významně ovlivňuje výkon vašeho motoru
Neexistuje zde žádný prostor pro kompromisy. Sání vzduchu je zcela otevřený systém. Vzduchové filtry jsou nezbytné pro výkonné dieselové motory a vzduch, který tyto motory "dýchají" musí být tak čistý, jak je to jen možné. Kvalita vzduchu má výrazný dopad na výkon vznětového motoru. Ucpané vzduchové filtry snižují výkon, zapříčiňují vyšší spotřebu paliva, nárůst výfukových zplodin, které jsou škodlivé pro životní prostředí. Vzduchové filtry Fleetguard jsou navrženy tak, aby dodávaly optimalizovanou kvalitu vzduchu a poskytovaly nejlepší celkový výkon a životnost motoru.

Malý rozdíl – Velký důsledek
Jeden čistič vzduchu může být podstatně více účinnější než jiný – a to i v případě, že rozdíl účinnosti se jeví jako marginální. Výsledky testů níže byly získány ve vysokých podmínkách prašnosti (200 mg / m3).

Vzduchový filtr s 99,0% účinnosti dovolí vpustit dvakrát tolik nečistot do motoru ve srovnání se vzduchovým filtrem s účinností 99,5%. To znamená, že 10 krát více nečistot než u 99,9% účinnosti! Dříve nebo později, volba správného filtru pro odpovídající aplikaci může učinit podstatný rozdíl v rychlosti opotřebení, nákladech za opravy a výkon vašeho vznětového motoru.

PRODUKTY FLEETTGUARD POKRÝVAJÍ VŠECHNY POTŘEBY PRO NÁROČNÉ SYSTÉMY SÁNÍ VZDUCHU

Od předfiltrů k řešení s názvem OptiAir
S řadou přes 1.500 různých vzduchových filtračních produktů od svorek těles vzduchových filtrů po nejmodernější vzduchové filtry je Cummins Filtration lídr v oblasti prvotřídní filtrace vzduchu, pokrývá všechny potřeby pro náročné systémy sání vzduchu. Fleetguard Visibowl předčističe a vysoce účinné samočistící předčističe Fleetguard se důrazně doporučují pro použití ve stavebnictví, hornictví, zemědělství, lesnictví a ostatních segmentech, kde jsou obtížné provozní podmínky. Pro nejlepší preventivní údržbu a automatické monitorování výkonu vašeho vzduchového filtru používejte varovné indikátory Fleetguard. Filtrační produkty Cummins jsou vyráběny s přihlédnutím ke kontinuálnímu zvyšování kvality a výkonnosti filtru. Výrobky jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejlepší celkový výkon a životnost. Jsou ideálním řešením pokud jde o lepší ochranu motoru, prodloužené servisní intervaly a nižší náklady na údržbu.

Navrženo pro vyšší kapacitu
Technologie použitých filtračních médií Fleetguard jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny technické specifikace, včetně velikosti vláken, tvaru, velikosti pórů, tloušťky papírové vrstvy a mechanické pevnosti. Fleetguard systém skládání filtračního média zajišťuje, že záhyby jsou rovnoměrně rozvrstveny a že vzduchové mezery jsou stejné v celé ploše pro maximální filtrační kapacitu a životnost.

Speciální pryskyřice, kterými jsou impregnována filtrační média poskytují maximální odolnost. Výrobky Fleetguard pokrývají veškeré potřeby pro sofistikované systémy přívodu vzduchu. Lepení tavnými lepidly zajišťuje správné zarovnání a ochranu záhybů po celou dobu životnosti filtru. Odolnost proti korozi, krycí plechy s dlouhou životností, držadla zajišťující snadnou montáž a servis.

Design těsnění Fleetguard a jejich složení zabezpečuje hermetičnost, aby pro každou aplikaci byla zajištěna spolehlivá funkce po celou dobu životnosti filtru.

Fleetguard "M" (Magnum) Prvky filtrace vzduchu jsou konstruovány s přídavkem o 15% více média než standardní verze. V obtížných podmínkách tato kapacita může přinášet podstatně delší životnosti a méně výměn filtračních elementů. Výrobky s příponou "K", mají integrována křidélka na tělese filtru, která usměrňují tok vzduchu uvnitř tělesa filtru a tím vypudí mnoho větších prachových nečistot, než se dostanou na samotná filtrační média. Takové úpravy snižují množství nečistot, které by jinak musely být zachyceny filtrem a tím pomáhá prodloužit životnost produktu, zatímco poskytuje maximální ochranu motoru. Řada filtrů RS, firmy Fleetguard, využívá 360-ti stupňové samonastavovací těsnění okolo vnitřku uzávěru.

Tyto "push-on" prvky jsou snadno měnitelné a jsou k dispozici pro širokou škálu zařízení, kde nahrazují starší podélně těsněná provedení. S takovými radiálně těsnícími prvky je riziko spadu nečistoty z prvku do přívodu vzduchu při výměně filtru velmi minimalizováno a lze se mu do značné míry vyhnout. Nejnovější inovace ve vzduchové filtrační technologii Firmy Fleetguard je OptiAir. Tyto výrobky se již objevují v zařízeních na celém světě a nabízejí velmi vysokou kapacitu k zadržení nečistot, v kombinaci s minimálním omezením. Znovu opakujeme, technologie používané společností Fleetguard nastavují nové výkonnostní standardy v oblastech filtrace vzduchu.

SKUTEČNÁ DŮVĚRA – PRODUKTY FLEETGUARD SPLŇUJÍ NEJVYŠŠÍ MOŽNOU KVALITU VE FILTRACI VZDUCHU

Certifikovaná kvalita
Výrobky Fleetguard pro filtraci vzduchu jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů které se vztahují na všechny produkty Fleetguard.

Systém řízení jakosti v Cummins Filtration je certifikován jako kompatibilní se standarty QS 9000 / ISO 9001 / TS 16949.

Každý filtr je vyroben v navazujícím sledu kontrol kvality a individuálně zkontrolován před opuštěním továrny.

Speciální obal zajišťuje zachování vlastností produktu z továrny až na místo dodání.

Produkty Fleetguard zakoupíte v síti prodejen firmy SCHÄFER a SÝKORA s.r.o.

SCHÄFER a SÝKORA s.r.o.
Cihlářská 1000/2, 408 01 Rumburk
tel.: +420 412 354 911 – 915, fax: +420 412 333 690, mobil: +420 602 417 158,
e-mail: info@sasa.cz
www.sasa.cz | www.e-sasa.cz
 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!