Dopravní společnost VAPAS slavnostně převzala již 100. vozidlo Volvo FH

21 listopadu 2016, 18:03

V říjnu tohoto roku převzala společnost VAPAS, a.s. ve švédském Göteborgu již 100. vozidlo Volvo do své flotily, která čítá téměř 200 vozidel. Tím zvrdila pokračování v úspěšné spolupráci se značkou Volvo Trucks.

56909VAPAS, a.s. začala své podnikání v ČR již v roce 1993, kde se měla původně věnovat poskytováním služeb pro zemědělskou výrobu. V roce 1996 si však situace na trhu vyžádala rozšíření podnikatelského záběru i na dopravní a spediční služby a společnost se tak přeměnila na společnost dopravní. O deset let později má VAPAS ve svém vozovém parku již 130 nákladních vozidel. V dnešní době řadíme VAPAS mezi největší dopravní firmy převážející agrární komodity.

„V našem vozovém parku máme i jiné značky, ale Volvo se nám v našich náročných podmínkách velmi osvědčilo, a proto se počet těchto vozidel za poslední roky navýšil. S Volvo Trucks spolupracuje již od roku 2006 a jsme s poskytovanými produkty i službami velmi spokojeni,“ říká majitel společnosti VAPAS pan Josef Záruba.

Protože společnost VAPAS jezdí nejen regionální, ale i mezinárodní přepravu hrála roli ve volbě značky Volvo také velmi dobré pokrytí servisní sítí.

Tahače Volvo jsou dodávány ve specifikacích jak pro mezinárodní kamionovou dopravu, včetně hydraulik pro sklápěcí návěsy, tak vybaveny kompresory pro speciální přepravy.  Zákazník oceňuje i velmi profesionální přístup obchodního zástupce Zbyňka Krejčíře, pravidelné školení řidičů o ekonomickém provozu vozidel poskytována týmem školitelů Vladimíra Myslíka. Díky němu a online systému Dynafleet, který ve vozidlech funguje, se daří udržet spotřebu paliva celé flotily na rozumné míře, což se pozitivně odráží v hospodářském výsledku společnosti. Všechna vozidla jsou provozována pod servisními smlouvami Gold, které zajišťují svému majiteli jistý klid a pohodlí pro podnikání.

Tisková zpráva Volvo Truck

Související články

Společnost Volvo Trucks spouští nový program dopravní bezpečnosti určený cyklistům
Společnost Volvo Trucks spouští nový program dopravní bezpečnosti určený cyklistům

Společnost Volvo Trucks uvádí další iniciativu zaměřenou na podporu dopravní bezpečnosti pro zranitelné účastníky silničního provozu. Program zařazený do nového celosvětové balíku školení s označením ‘Vidět a být viděn’ se zaměřuje speciálně na cyklisty ve věku od 12 let. ‘Vidět a být viděn’ navazuje na úspěšný vzdělávací program dopravní bezpečnosti Volvo pro mladší děti ‘Stop […]

Správná péče o akumulátor
Správná péče o akumulátor

Akumulátory mají v nákladních vozidlech zásadní roli. Startují vozidlo, udržují v chodu jednotlivé systémy a umožňují řidičům, aby si pohodlně užili přestávky – pohánějí totiž vše od lednic přes tablety až po audio systémy. Nejsou však nevyčerpatelným zdrojem energie. Společně se společností Volvo Trucks Vám poradíme, jak nejlépe využít jejich potenciál.

Čech vyhrál soutěž Drivers’ Fuel Challenge
Čech vyhrál soutěž Drivers’ Fuel Challenge

O titul „Nejhospodárnější řidič světa“ v soutěži Volvo Trucks Drivers’ Fuel Challenge 2016 se utkalo 28 finalistů z celého světa. Vítězem se stal Tomáš Horčička z České republiky. V letošním ročníku soutěže se hodnotila úspora paliva a dosažený čas, čímž byla nastavena vysoká laťka z pohledu řidičských schopností i samotných vozidel.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!