Přístup k TimoCom prostřednictvím aplikace

12 listopadu 2014, 19:57

Rychle najít zpětnou přepravu poté, co jste právě vyložili u zákazníka. Bez problémů nabídnout dopravcům zakázky, ačkoliv právě nejste v kanceláři. V každodenní práci v logistice dosud chyběly dobré a bezpečné možnosti, jak řešit přepravní zakázky třeba prostřednictvím tabletu nebo chytrého telefonu. A právě tento nedostatek nyní vyřešil TimoCom tím, že všechny své produkty zpřístupnil také mobilně.

Chtějí-li zákazníci TimoCom efektivně a snadno najít či nabídnout přepravní zakázky, nejsou již vázáni na počítač. Lídr mezi evropskými burzami nákladů a volných vozů rozšířil aplikaci dopravního barometru o přístup ke svým produktům. Přes bezpečnostní přístup TC Login, který je v aplikaci integrovaný, se nyní zákazníci TimoCom přihlásí ke svému účtu skutečně odkudkoliv. Bez omezení tak mohou využívat všechny objednané platformy TimoCom. V burze nákladů TC Truck&Cargo® mohou například vyhledávat nové zakázky, zatímco ještě stojí na rampě a vykládají starou objednávku. Přes platformu TC eMap® novému zákazníkovi snadno povolí sledování svého vozidla. Díky burze skladových prostor zase v případě odmítnutí převzetí zboží snadno a rychle najdou nové místo pro náklad. To vše je přitom možné provést jak z tabletu, tak chytrého telefonu – aplikace dopravního barometru je dostupná pro všechny operační systémy jako Android, iOS a Windows.

Bezpečnost na prvním místě – i s mobilním přístupem
„Největší výzvou bylo aplikovat vysoké bezpečnostní standardy TimoCom také na mobilní využívání našich produktů,“ říká Marcel Frings, zástupce společnosti TimoCom. Tento důležitý bod vyřešila dodatečná bezpečnostní opatření. Uživatel se z mobilního přístroje přihlásí přes bezpečnostní přístup TC Login, který je známý již z verze pro PC. Pokud však chce se svým TimoCom účtem pracovat také na cestách, musí zadat osobní PIN. „Princip je podobný jako u platebních karet, jen ještě bezpečnější,“ říká Frings. „TC Login, osobní PIN a příslušné mobilní zařízení jsou vzájemně propojené. Pokud jeden z dílků puzzle chybí, nelze se k účtu TimoCom přihlásit. V podstatě to funguje tak, jako kdybych svoji platební kartu mohl používat pouze společně s PIN kódem a výhradně v jednom jediném bankomatu. A to je skutečně velká ochrana pro všechny naše zákazníky.“

Aktivní na trhu vždy a všude
Přístup je integrovaný do aplikace dopravního barometru, všichni uživatelé tak mají k dispozici také aktuální údaje o evropském trhu silniční dopravy. To jim například umožňuje lépe argumentovat během jednání o cenách. I na cestách tak zákazníci TimoCom získávají plnou výbavu a všechny důležité informace. Ať je to burza nákladů TC Truck&Cargo®, výběrová řízení na přepravy v TC eBid®, plánovač tras s funkcí sledování vozidel TC eMap®, burza skladových prostor s vhodnými skladovými a logistickými plochami nebo TC Profile®, online adresář evropských dopravních kontaktů a profilů firem – další obchodní šance jsou na dosah ruky. Stačí jen jedno kliknutí.

Více informací o TimoCom a mobilním přístupu najdete na www.timocom.cz.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!