DB Schenker byl zvolen nejlepším leteckým přepravcem

22 července 2014, 11:39

Společnost DB Schenker byla oceněna jako nejlepší přepravce roku (Global Freight Forwarder of the Year). Tato cena je udělována za vysokou kvalitu servisu a významné investice v leteckých přepravách.

V rámci 31. ročníku byla čtenáři magazínu Air Cargo News hodnocena především profesionalita a kvalita veškerých služeb souvisejících s leteckou nákladní dopravou. DB Schenker toto ocenění získal již podruhé za sebou.

„Vynikající, spolehlivé služby a trvalá kvalita patří mezi hlavní charakteristiky našich vítězů. DB Schenker je společností, která udává nové trendy v leteckých přepravách po celém světě,” uvádí Nigel Tomkins, generální ředitel Air Cargo News. „Konkurence mezi jednotlivými leteckými přepravci ve všech regionech světa roste, což je neustále pohání kupředu a zvyšuje úroveň kvality servisu, a to navzdory nelehké ekonomické situaci,” dodává.

 „Vysoká úroveň služeb a prozákaznický přístup jsou nejdůležitějšími hodnotami naší společnosti. Snažíme se tak dosáhnout co nejvyšší spokojenosti našich zákazníků. Jsme proto velmi poctěni a hrdí, že jsme dokázali obhájit u čtenářů Air Cargo News tuto prestižní cenu. Zároveň toto prvenství vnímáme jako závazek pro další období,” doplňuje Heiner Murmann, člen představenstva Schenker AG zodpovědný za letecké a námořní přepravy.

Air Cargo News patří mezi přední světové magazíny v oboru leteckých přeprav, který letos slaví 31 let od svého založení. Každoroční soutěž „Global Freight Forwarder of the Year“ patří k nejváženějším mezinárodním oceněním svého druhu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!