DB Schenker zajišťoval hladký průběh Mistrovství světa v hokeji 2014

28 května 2014, 7:40

DB Schenker byl hlavním poskytovatelem logistických služeb šampionátu Mistrovství světa v hokeji 2014 v Bělorusku, který se konal od 9. do 25. května 2014.

Společnost DB Schenker zabezpečovala nejen přepravy sportovního náčiní pro hokejové týmy, ale poskytovala organizátorům komplexní logistické služby včetně námořních, leteckých a pozemních přeprav, celních služeb a skladování. Logistické procesy zajišťovala přímo v Minsku.

Pro všechny sportovce je na šampionátu zejména důležité, aby se mohli plně koncentrovat na svůj výkon, proto jim DB Schenker poskytla plný logistický servis. Na místě se starala o veškerá zavazadla s hokejovou výstrojí a zajišťovala celní procesy. Všechny týmy včetně české reprezentace doprovodila z letiště speciální kamiony s jejich výstrojí až k jejich hotelům a základnám.

Mezi další přepravované komodity patří například stavební zábrany a díly, stoly, oblečení pro dobrovolníky a maskoty, vybavení kanceláří, vysílací technika a zázemí a široká škála veškerých fanouškovských předmětů a oficiálních materiálů šampionátu.  DB Schenker zároveň zajišťoval zázemí dvou hlavních fanouškovských zón, které se nacházejí nedaleko hokejových arén. V nich se mohli potkávat fanoušci z celého světa a sdílet své hokejové nadšení a zážitky ze zápasů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!