DB Schenker distribuuje v Japonsku náhradní díly BMW

17 června 2013, 14:48

DB Schenker zajišťuje skladování a distribuci náhradních dílů pro BMW na japonském ostrově Honšú. Společnost Schenker-Seino Co., která reprezentuje DB Schenker v Japonsku, je jedním z největších poskytovatelů přepravních a logistických služeb v tomto regionu.

Nové distribuční centrum Osaka Regional Distribution Center poskytuje náhradní díly všem prodejcům BMW v oblasti Kansai a jeho okolí. Schenker-Seino Co. Ltd. sem z hlavního distribučního centra poblíž Tokia přepravuje denně několik kamiónů náhradních dílů určených k doplňování skladových zásob.

Logistické centrum je umístěno na jižním cípu ostrova Kjóto v bezpečné vzdálenosti od pobřeží, ve výšce 15 m nad mořem, riziko poškození případnou vlnou tsunami je tak minimální. Regionální distribuční centrum o celkové ploše 8.179 m2 je navíc dobře dopravně dostupné díky napojení na dálnici Daini Keihan. Ostrahu skladu zajišťuje jedna z nejlepších bezpečnostních agentur v Japonsku. Během prvního roku provozu se bude společnost Schenker-Seino Co., Ltd. ucházet o získání certifikátu ISO.

„Jsme velmi potěšeni, že si nás společnost BMW vybrala jako partnera pro poskytování logistických služeb pro prodejce vozů BMW v Japonsku. Nové regionální distribuční centrum je dalším důkazem odborných schopností společnosti DB Schenker v logistice pro automobilový průmysl,“ říká Herbert Wilhelm, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Schenker-Seino Co., Ltd.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!