DB Schenker se stal světovým leteckým přepravcem roku

30 května 2013, 23:24

DB Schenker byl oceněn v celosvětové soutěži pořádané mezinárodním periodikem Air Cargo News jako nejlepší nákladní letecký přepravce za rok 2012 (Global Freight Forwarder of the Year).

Jednotlivé společnosti hodnotili čtenáři časopisu Air Cargo News a cena byla zástupcům DB Schenker předána na slavnostním galavečeru v Londýně.

„Porota soutěže se jednomyslně shodla, že se DB Schenker v uplynulých 12 měsících ukázal jako pokroková a inovativní společnost v rámci celého odvětví mezinárodních leteckých přeprav – včetně vývoje kvality, technologických inovací, držení kroku s leteckou legislativou i investic do klíčových oblastí v letecké logistice,“ uvedl Nigel Tomkins, ředitel a redaktor Air Cargo News.

„Toto ocenění je pro nás obrovskou poctou. Máme velkou radost, že nám čtenáři Air Cargo News důvěřují a považují nás za odpovědného a profesionálního logistického partnera i v tomto vysoce konkurenčním prostředí,“ řekl Heiner Murmann, člen představenstva Schenker AG zodpovědný za letecké a námořní přepravy. „Zároveň toto ocenění vnímáme jako závazek a motivaci k našemu dalšímu úsilí včetně koncentrace na potřeby našich zákazníků.“

Air Cargo News patří mezi přední světové magazíny v oboru leteckých přeprav a letos oslaví 30 let od svého založení. Každoroční soutěž „Global Freight Forwarder of the Year“ patří k nejváženějším mezinárodním oceněním svého druhu.

Helgi Ingolfsson (uprostřed), ředitel Schenker Limited ve Velké Británii, převzal cenu od Dana Parkera (vlevo), generálního ředitele Virgin Atlantic Cargo, a také hosta Gylese Brandrertha (vpravo), který je spisovatelem a členem britského Parlamentu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!