Nově v sortimentu ADIP: Vlnovce pérování Wuhlermann

29 října 2014, 13:54

Značka Wuhlermann nabízí širokou škálu produktů, jako např. díly motoru, díly podvozku, díly převodovek, kabinové díly, elektrické příslušenství, pro nákladní a užitková vozidla značek SCANIA, VOLVO, DAF, SETRA, NEOPLAN, IVECO, RENAULT, KHD, IKARUS… Hlavní specializací je však výroba vlnovců pérování pro nákladní a užitková vozidla a to v kvalitě originálních dílů. V rámci svého sortimentu nabízí více než 1.000 typů vlnovců pérování.

Roční kapacita výrobního závodu je až 1.000.000 kusů vlnovců pérování. Vyrábí nejen vlnovce pérování pro nákladní a užitková vozidla předních výrobců, jako je např. RENAULT, MERCEDES, MAN, SCANIA, VOLVO, DAF, TEMSA, MAGIRUS, SCHMITZ, ale také pro přívěsy a návěsy různých značek.

Kromě vlnovců pérování pro nákladní a užitková vozidla je schopna nabídnout i vlnovce pérování pro osobní automobily značek MERCEDES, BMW, AUDI, RANGE-ROVER a pro jiné speciální konstrukční systémy.

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ
Kvalitní výrobek může být vyroben pouze spojením kvalitního materiálu a dosavadních zkušeností. Z tohoto důvodu používá ty nejkvalitnější suroviny kaučuku a kordové textilie. Její dodavatelé patří mezi lídry ve svém oboru a vždy jsou od nich vyžadovány osvědčení prokazující kvalitu, různé zkušební certifikáty a analýzy.

Díky speciální pryžové směsi mohou být všechny typy vlnovců pérování použity při pracovní teplotě od -40°C až do +70°C a to bez jakéhokoliv omezení jejich funkčnosti.

Každý díl je vyráběn s maximální přesností a pečlivostí, a navíc každý výrobek prochází oddělením kontroly, kde pracují odborně vyškolení pracovníci. Veškeré procesy jsou tak prováděny v souladu s normami ISO/TS 16949:2009 a ISO 9001:2008.

Cílem společnosti je spokojený zákazník. Toho se společnost snaží dosáhnout především kvalitními výrobky. Flexibilně reaguje na potřeby a přání trhu, a jako přidanou hodnotu nabízí zákazníkům své vlastní zkušenosti a znalosti. Své výrobky exportuje do mnoha zemí celého světa – do Evropy, Střední Asie a Afriky.

Výhody vlnovců pérování Wuhlermann:
    – OE kvalita
    – více než 1.000 typů vlnovců pérování
    – široký sortiment
    – speciální pryžová směs
    – rychlé doručení dílů
    – dlouhá životnost
    – ISO/TS 16949:2009, ISO 9001:2008

Zdroj: www.adip.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!