Vladimír Boháč je novým country managerem společnosti EUROPART Česká republika

15 října 2014, 14:13

Vladimír Boháč (37), byl 1. října 2014 jmenován country managerem společnosti EUROPART Česká republika, předního evropského obchodníka s náhradními díly pro užitková vozidla, návěsovou techniku a dílenskými potřebami. Pan Boháč prošel různými pracovními pozicemi ve společnosti Scania CER a ve své poslední funkci zodpovídal za rozvoj oblasti služeb a prodeje náhradních dílů pro návěsy, přívěsy a nástavby v Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

„Vladimír Boháč má vynikající dlouhodobé zkušenosti z oboru. S přihlédnutím k jeho mezinárodnímu profilu je pro naši českou pobočku optimální volbou. Skupině EUROPART jistě pomůže s urychlením a zlepšením integrace mezi centrálou v Hagenu a pobočkami v Čechách,“ uvedl Jurij Ševčenko, ředitel odpovědný za východoevropské trhy společnosti EUROPART.

Společnost Europart Česká republika nyní disponuje třemi pracovišti – Praze, Plzni a Pardubicích – s více než dvaceti zaměstnanci. Cílem našeho nového country managera je hlavně rozvoj prodejní sítě a rozšiřování portfolia služeb: „Na svůj nový úkol se těším, společně se svým týmem bych chtěl nadále zlepšovat naši nabídku tak, abychom byli schopni plnit požadavky našich zákazníků kvalitně, rychleji a komplexněji.“

Východoevropský trh nabízí evropským obchodníkům s náhradními díly pro užitkové vozy velké příležitosti pro růst a rozvoj. V současnosti má skupina EUROPART již 65 poboček ve střední a východní Evropě a ve střednědobém horizontu plánuje zvýšit jejich počet na stovku.

Zdroj: www.europart.net

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!