ADIP: NEOTEC – kvalitní vlnovce pérování od TIP-TOPOLu

11 června 2014, 12:38

Hlavním cílem společnosti TIP-TOPOL je kvalita produktů a nejdůležitější prioritou je spokojenost zákazníků.

V důsledku použití upravených materiálů, dodávaných od renomovaných evropských výrobců, se vlnovce pérování NEOTEC vyznačují zvýšenou odolností a pevností. Výsledky testů prováděných ve firemní laboratoři potvrdily vynikající vlastnosti produktů a dbá se také na kontrolu kvality všech použitých materiálů a polotovarů.

Každý výrobek, který opouští výrobní linku, prochází tlakovou zkouškou. Tato tlaková zkouška zamezí tomu, aby se vadné výrobky dostaly na trh.
Navíc náhodně vybrané vlnovce pérování podstupují vytrvalostní zkoušky, které umožňují odhadnout tlak roztržení vlnovců pérování.

V současné době má společnost TIP-TOPOL v nabídce více než 400 nejprodávanějších referencí na trhu, jako jsou Volvo, Scania, BPW, Freightliner, SAF, Weweler, RVI, MAN, atd.). Na základě průzkumu trhu a požadavků zákazníků neustále připravují nové a nové produkty.

Proč tedy zvolit vlnovce pérování NEOTEC:
   • více než 400 typů vlnovců pérování
   • zvýšená odolnost a pevnost při nízkých i vysokých teplotách
   • 100%-ní kontrola tlaku finálních produktů
   • kvalita zaručena testováním v 5.000.000 cyklech
   • 2 roky záruka

Vlnovce prérování NEOTEC Vám dodá společnost ADIP a můžete je také zakoupit prostřednicvím e-shopu na webových stránkách www.adip.cz, nebo se můžete obrátit na jakékoliv prodejní místo po celé České republice.

Více na www.adip.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!