Novinka v sortimentu TRUCK ELIT – DIESEL TECHNIC

, 23 dubna 2014, 14:54

ELIT hlásí významnou novinku: do svého sortimentu zařadil velmi významného dodavatele pro celou šíři sortimentu LKW. Diesel Technic AG je německý dodavatel na aftermarket ve více než 140 zemích světa, nabízí přes 30.000 různých náhradních dílů na nákladní vozidla, návěsy a autobusy pro evropská vozidla značek DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania a Volvo.

DT Spare Parts je přední značkou na mezinárodním nezávislém aftermarketu (IAM – Independent Aftermarket) pro užitková vozidla. Kompletní sortiment obsahuje více než 30.000 různých náhradních dílů vhodných pro nákladní vozidla, návěsy a autobusy evropských vozidel značek DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania a Volvo. Značka DT Spare Parts poskytuje záruku 24 měsíců. Tato jedinečná záruka vychází z přesvědčení a víry ve vlastní kvalitu.

Kompletní sortiment DT Spare Parts dnes již poskytuje produkty vhodné pro miliony referenčních čísel a nepřetržitě se rozšiřuje. Sortiment je rozdělen do třech základních produktových divizí – nákladní automobily, návěsy, autobusy. V těchto kategoriích jsou náhradní díly dále rozděleny do všech standardních skupin produktů. K úspoře času také slouží praktické opravné sady “Special DT Kits”, které obsahují všechny potřebné díly pro opravu konkrétního produktu.

U ELITu na požádání obdržíte tištěné katalogy náhradních dílů značky DT Spare Parts. Denně aktualizované informace o produktech jsou též k dispozici prostřednictvím on-line vyhledávače, dále v TecDocu a dalších elektronických katalozích náhradních dílů. Kromě toho jsou tyto katalogy na mobilních webových stránkách http://m. dt-spareparts.com, které nabízejí uživatelům chytrých telefonů a tabletů rychlé a jednoduché vyhledávání správného produktu DT Spare Parts dokonce i když jste na cestě. Více informací naleznete na www.dt-spareparts.com.

Diesel Technic udržuje užitková vozidla v pohybu
Diesel Technic je jedním z největších dodavatelů náhradních dílů pro užitková vozidla na nezávislý aftermarket (IAM). Kompletní sortiment je neustále vyvíjen a tím poskytuje příležitost velkoobchodu kdykoliv splnit požadavky trhu. Zákazníci ve více než 140 zemích světa mohou ocenit zkušenosti a odborné znalosti Diesel Technicu jakožto spolehlivého obchodního partnera nabízejícího kompletní servis.

Díky vlastnímu konstrukčnímu oddělení, drží společnost krok se současným vývojem a může tak vždy pružně reagovat na technické inovace. Klíčové procesy, jako je vývoj produktů, jejich design a zajištění kvality se záměrně provádí v Německu. Zde vysoce kvalifikovaní technici a inženýři vytvářejí základ pro prvotřídní kvalitu, která je zajištěna s použitím nejnovějších systémů CAD a CAQ, stejně jako nejpřesnější měřící a testovací technologie. Všechny tyto procesy jsou předmětem integrovaného systému řízení a certifikovány platnými normami DIN EN ISO 9001:2008, 14001:2009 a OHSAS 18001:2005.

Do skupiny Diesel Technic patří kromě centrály v Německu také dceřiné společnosti ve Francii, Nizozemsku, Španělsku, Dubaji (Spojené arabské emiráty), Brazílii, Singapuru a Číně. Po celém světě Diesel Technic zaměstnává více než 600 lidí z 28 zemí.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!