Firma Delphi představila nový koncept „Tech Truck” na hanoverském veletrhu užitkových vozidel (IAA)

1 října 2014, 16:19

Společnost Delphi Automotive PLC představila druhou generaci svého konceptu „Technology Truck” s nejnovější technologii na veletrhu užitkových vozidel IAA.

„Delphi je lídrem ve vývoji technologií, které reagují na potřeby řidičů užitkových vozidel a zároveň usnadňují výrobcům těchto vozů splnit současná i připravovaná vládní nařízení” – říká Jeffrey Owens, technický ředitel Delphi. „Nejnovější koncept „Tech Truck” prostřednictvím obrazových a radarových senzorů, technologie vstřikování paliva a infotainmentu pomáhá výrobcům OEM užitkových vozidel při vývoji zelených vozidel, a pomáhá řidičům být v bezpečí a ve vzájemném kontaktu.”

Technické novinky na výstavě IAA CV – užitková vozidla:
    • Za Euro VI – nejnovější generace vysoce výkonného systému vstřikování paliva pro zvýšení výkonu a efektivity: V návaznosti na výkon technologií F2 Common Rail s průkopnickým vstřikovacím tlakem 2700 barů, představí společnost novou generaci systému vstřikování paliva pro aplikace užitkových vozidel. Systém, který obsahuje patentovaný vstřikovač paliva, pomůže výrobcům vozidel splnit přísné emisní standardy budoucnosti a zvýšit palivovou úspornost.

• Nový plynový vstřikovač vysokotlakého přímého vstřikování (HPDI) pro těžké aplikace užitkových vozidel: Delphi představí také druhou generaci HPDI vstřikovače, který vyvinula ve spolupráci s Westportem. 

• Nová, vysoce výkonná modulární rodina systémů Common Rail pro vznětové motory pro středně těžké aplikace užitkových vozidel: nový sortiment vysokotlakových vstřikovacích systémů, který bude představen na výstavě IAA CV – užitková vozidla, pomůže výrobcům splnit požadavky kladené na výkonnost i na splnění příštích emisních limitů.

• Základní bezpečnostní systémy pro budoucí automatizovaná vozidla: výrobce představí své nejnovější obrazové a radarové senzory na bázi unikátních „vizualizačních a fúzních algoritmů Delphi”. Tyto technologie obsahují autonomní nouzové brzdění (AEB) a systém varování při opouštění jízdního pruhu (LDW), které se stanou povinnou výbavou všech nových těžkých užitkových vozidel od 1. listopadu 2015.

• Od infotainmentu po autonomní řízení, Ethernet je transformován do vozidla: podle výzkumů ABI aplikace systému Ethernet do nových vozidel vzroste z 1 procenta v roce 2014 až na 40 procent v roce 2020. Moderní Ethernetové připojení od Delphi umožňuje komunikovat a sdílet informace mezi systémy vozidla rychlostí až 100 megabitů za sekundu. Delphi nabízí robustní a cenově výhodné řešení pro integraci Ethernetu do architektury elektroinstalace vozidla.

• Nově vyvinuté integrované infotainment displeje pro užitková vozidla přináší důležité informace pro řidiče s maximální bezpečností. Delphi poprvé představí na evropském trhu nový inteligentní displej DEA600, který integruje celou řadu špičkových technologií s prvky robustního designu. Displej kombinuje tradiční rádiové funkce s moderními možnostmi připojení a připojením na internet. Tento jedinečný integrovaný displej pro užitková vozidla je jedním z prvních svého druhu, který používá operační systém Android.

• Rekonfigurovatelné klastry pro minimalizaci rozptylování řidiče: Protože řidiči kamionů mají během řízení vozidla přístup ke stále většímu množství informací, otázka rozptýlení řidiče se stává více a více závažným problémem. Delphi nabízí displeje s vysokým rozlišením, které jsou plně barevné a plně rekonfigurovatelné v kabině na přístrojové desce a které pomáhají vytvořit bezpečnější zážitek z jízdy. Systém zobrazuje pro řidiče klíčové informace v zorném poli do 20º a používá fotorealistickou 3D grafiku.

• Bezdrátové nabíjení elektronických zařízení ve vozidle pro větší pohodlí a bezpečnější zážitek z jízdy: V užitkových vozidlech se používá řada mobilních přístrojů pro komunikaci mezi řidiči, správu vozového parku, jakož i pro zábavu, informování a udržení bezpečnosti řidiče během jízdy. Bezdrátový nabíjecí systém elektronických zařízení Delphi odstraní více nabíjecích kabelů v kabině vozidla a nahradí je bezpečným, pohodlným a efektivním nabíjecím systémem. Delphi vyvinula multimode systém, který je kompatibilní s nejnovějšími standardy nabíjení, včetně technologie magnetické rezonance, aby pokryla celou řadu spotřebních zařízení.

• Vylepšená řada systémů připojení vysokého napětí, pro splnění zvyšující se požadavků užitkových vozidel: Delphi představí novou řadu vysokonapěťových konektorů a příslušenství, která byla vyvinuta pro zvládání vysokých vibrací v náročném prostředí. 

Delphi předvede druhou generaci své “Tech Truck” pro média a zákazníky v průběhu výstavy IAA CV – užitková vozidla. Pan Owens uspořádá tiskovou konferenci ve středu 24. září od 10:00 do 10:30 na stánku Delphi. Přímý přenos bude k dispozici také na http://www.press-live.com. Pro více informací nebo naplánování rozhovoru prosím kontaktujte svůj obvyklý Delphi kontakt.

Tisková zpráva Delphi

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!