Renault Trucks 530 vozidel pro společnost Norbert Dentressangle

29 ledna 2015, 18:49

Renault Trucks předal společnosti Norbert Dentressangle klíče od prvních 100 vozidel z celkové objednávky 530 vozidel nesoucí označení “Garance vyrobeno ve Francii”.

Po testování v reálných podmínkách provozu, se evropský lídr na trhu dopravy a logistiky přesvědčil o technických kvalitách vozidel, jejich francouzské produkci a šetrnosti motorů DTI Euro 6 k životnímu prostředí.  Volba padla na model Renault Trucks D a Renault Trucks T, který získal titul International Truck of the Year 2015.

Norbert Dentressangle, evropský lídr na trhu dopravy a logistiky, s největší vlastní flotilou nákladních vozidel v Evropě se znovu s důvěrou obrací na Renault Trucks a objednává 530 vozidel nové modelové řady, které jsou určeny pro jeho evropské dceřiné společnosti. Jedná se především o modely řady T, určené pro regionální, národní a mezinárodní přepravu. Součástí objednávky je i stovka vozidel distribuční řady D.

Po několikaměsíčním testování v reálných podmínkách provozu si Renault Trucks T, International Truck of the Year 2015, podmanil společnost Norbert Dentressangle. Ta se navíc rozhodla podpořit francouzský průmysl nákupem certifikovaných vozidel „Garance vyrobeno ve Francii,“ jediným označením garantující francouzský původ produktu. Při slavnostním předání klíčů v Saint-Priest (69), sídle Renault Trucks, Hervé Montjotin, předseda představenstva společnosti Norbert Dentressangle vysvětluje své rozhodnutí: „ Rád bych při této příležitosti, kdy si přebíráme novou modelovou řadu Renault Trucks Euro 6 připomněl, že společnost Norbert Dentressangle se historicky vždy podílela na investicích v oblasti dopravy. Výběr nákladního vozidla je velmi důležitý, protože se v něm odráží závazek kvality vůči našim zákazníkům, závazek pohodlí a bezpečnosti vůči našim řidičům a nakonec respekt k životnímu prostředí prostřednictvím úsporných a čistých motorů. Mimo to hrdě přispíváme, všude v Evropě, k propagaci produktu, nesoucí označení „Garance vyrobeno ve Francii,“ který pochází z našeho domovského regionu.

Bruno Blin, prezident Renault Trucks pak dodal: „Jsem velmi rád, že francouzská společnost s mezinárodní působností Norbert Dentressangle ocenila kvality Renault Trucks T, který získal titul International Truck of the Year 2015 a současně podporuje francouzskou produkci. Naše nákladní vozidla jsou exkluzivně vyráběna ve Francii na linkách v Blainville-sur-Orne, Bourg-en-Bresse a Lyonu.“

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!