Kögel Box – PurFerro quality: lehce izolovaná skříň pro přepravu suchého zboží

1 října 2014, 14:28

Společnost Kögel vystaví na výstavě užitkových vozidel IAA 2014 skříňový návěs Kögel Box – PurFerro quality. Nástavba ze stabilních sendvičových panelů PurFerro se vyrábí v kompetenčním centru společnosti Kögel v Duingenu. Nabízí nejvyšší kvalitu přepravy a ochranu před vlivy okolního prostředí i krádežemi. Lehce izolovaná skříň pro přepravu suchého zboží je ideální pro přepravu zboží citlivého na změny teploty, jako je elektronika, barvy a také potraviny, které musejí do cíle dorazit bezpečně a v suchu.

Skříňová nástavba s lehkou izolací
Robustní podvozek složený ze stavebnice Kögel se svými jednotnými moduly, konstrukčními skupinami, součástmi a vysokou kvalitou obstojí u všech druhů ramp. Skříňová nástavba Kögel Box – PurFerro quality sestává ze zdokonalené, vysoce kvalitní a účinné pěnové izolace s nulovým obsahem látek škodlivých životnímu prostředí. Robustní vrchní ocelová vrstva se lehce udržuje a  její vnitřní strana je navíc  potažena folií z tvrdého PVC. 30 mm silné stěny a 40 mm silná izolovaná střecha vlastní výroby zaručují perfektní ochranu zboží citlivého na změny teplot. Dostatek světla ve vnitřním prostoru lehce izolované skříňového návěsu zajišťují čtyři vnitřní LED svítidla zabudovaná ve stropě, s vypínačem vně nástavby. 30 mm silná podlaha z vícevrstvých desek překližky je dimenzována pro zatížení nápravy vysokozdvižného vozíku 7.200kg a již v sérii je pokryta v zadní části ocelovým strukturovaným plechem. Kögel Box – PurFerro quality má navíc již v sériové výbavě certifikát o zajištění nákladu podle normy DIN EN 12642 Code XL.

Individuální výbava
Kögel Box – PurFerro quality je k dispozici samozřejmě s celou řadou možností individuální výbavy, jako je oběhové vytápění, průběžná zcela zapuštěná kotevní kolejnice a spousta další požadované výbavy pro různé oblasti použití. Kögel Box – PurFerro quality, který bude představen na výstavě užitkových vozidel IAA 2014, je pro dvoupatrovou nakládku vybaven vodicími kolejnicemi a 23 nosníky, každý o nosnosti 1.000 kilogramů. Díky tomu je umožněna variabilní patrová nakládka až 33 europaletami s maximální hmotností 670 kg na jednu paletu. Na vystavovaném exponátu bude namísto zadních dveří pro rychlou překládku kusového zboží namontována prostorově úsporná mechanická roleta.

Povrchová vrstva KTL: trvalá ochrana proti korozi
I u Kögel Box – PurFerro quality je celý rám vozidla trvale chráněn proti korozi prostřednictvím nanokeramické technologie a povrchové vrstvy KTL s konečnou vrstvou laku odolným proti UV záření.

Tisková zpráva Kögel Trailer GmbH & Co. KG

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!