Truckfest má letos přestávku

22 července 2014, 12:36

Jsou rozhodnutí, která se nedělají lehko a toto mezi ně rozhodně patří. Loňský ročník byl z organizačního pohledu velmi úspěšný a až na pár drobností proběhlo vše poměrně hladce. Počasí však mělo jiný názor a přilákalo na letiště jen věrné a pravidelné návštěvníky. Těm patří obrovské díky za to, že nepodlehli chladnému a deštivému počasí. Odměnou jim bylo i to, že již na sobotní podvečerní program se ukázalo slunce a bylo příjemně až do noci.

V každoročním kolotoči příprav, kdy se ještě několik týdnů po Truckfestu pracuje na ročníku uplynulém a současně se přechází na přípravu ročníku příštího však není čas na nějaké resty. Organizátoři proto potřebují nějaký čas na to, aby dali zase vše do pořádku.

Truckfest ale rozhodně nekončí. Potřebuje se jenom znovu nadechnout, aby mohl již od příštího roku fungovat naplno a přinášet radost všem příznivcům a účastníkům.

Po konzultacích s vystavovateli dojde k nějakým změnám a úpravám celé koncepce, o kterých vás budeme již brzy informovat.

Letos tedy můžete druhý víkend v září navštívit třeba koncert Kabátu na Vypichu nebo další akce, ale již příští rok se můžete těšit na setkání se všemi příznivci největší truckerské akce u nás.

Tato přestávka určitě neublíží sympatiím pravidelných účastníků a naopak přispěje k zamyšlení.

Organizátoři děkují všem, kteří pošlou své názory a návrhy k organizaci akce a nabízí i možnost účastnit se aktivně v některých organizačních skupinách.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!