Nový obchodní ředitel Renault Trucks

14 května 2014, 12:17

Společnost Volvo Group Czech Republic, s.r.o. jmenovala s účinností od 1. května 2014 pana Štefana Krajčiho do funkce obchodního ředitele značky Renault Trucks.

Nový obchodní ředitel Štefan Krajči bude zodpovědný za obchodní politiku, prodej nových vozidel a celkového dopravního řešení Renault Trucks v České republice. Mezi jeho další priority bude patřit rozvoj značky a zvýšení tržního podílu.

Před příchodem do Renault Trucks v České republice, působil pan Krajči sedm let ve společnosti Volvo Trucks Slovak, jako obchodní zástupce se zaměřením na klíčové zákazníky. Jeho kariéra odstartovala ve společnosti DaM Prešov v roce 2003, kde se věnoval prodeji vozidel Renault Trucks.

Rád bych svými znalostmi a zkušenostmi z trhu nákladních vozidel přispěl k budování pevných vztahů mezi značkou Renault Trucks a jejími zákazníky. Domnívám se, že prostřednictvím nové modelové řady, jejich výkonů, příznivé spotřeby a služeb nabízíme zákazníkům skutečné globální dopravní řešení, které je základním pilířem při budování dlouhodobého a důvěryhodného partnerství. Mým cílem v novém působišti je tedy především spokojený zákazník a růst tržního podílu. Věřím, že společně s obchodním týmem těchto výzev dosáhneme.“ Řekl Štefan Krajči.

Štefan Krajči tráví své volné chvíle s rodinou, věnuje se hudbě a cyklistice.

Po dokončení integrace servisní sítě Renault Trucks, jsme doplnili poslední chybějící článek v podobě Štefana a můžeme se tak plně koncentrovat na budování strategie Renault Trucks. Jsem přesvědčen, že Štefanovy zkušenosti z truck businessu a jeho schopnosti budovat vztahy se zákazníky přispějí k rozvoji značky Renault Trucks v České Republice.“ Řekl Robert Grozdanovski, generální ředitel Volvo Group Czech Republic, s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!